Overwatch – Mercy’s Recall Yeni Ödüller Veriyor! Overwatch – Mercy’s Recall Yeni Ödüller Veriyor!
Mercy’nin geçmişiyle yüzleştiği ve önemli bir karar verdiği yeni Overwatch hikâyesi Valkyrie yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde. Overwatch – Mercy’s Recall Yeni Ödüller Veriyor!

Mercy’nin geçmişiyle yüzleştiği ve savaşa yeniden dahil olup olmayacağı hakkında önemli bir karar verdiği yepyeni kısa Overwatch hikâyesi Valkyrie yayınlandı.

Ayrıca yeni görev Mercy’nin Çağrısı 12 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında oyunculara 8 yeni sprey, bir oyuncu simgesi ve efsanevi Dr. Ziegler kostümünden oluşan toplam 10 ödüle sahip olma şansı tanıyor!

Oynadıkça kazanın

Hızlı Oyun (Quick Play), Rekabetçi Oyun (Competitive Play) ya da Arcade modlarında kazanacağınız maçlar size yeni bir oyuncu simgesi, yeni spreyler ve yepyeni efsanevi kostüm Dr. Ziegler olarak geri dönecek.

  • 3 oyun kazanana 1 oyuncu simgesi
  • 6 oyun kazanana 2 yeni sprey
  • 9 oyun kazanana yeni efsanevi kostüm Dr. Ziegler

Seyrettikçe kazanın

daha fazla Mercy kozmetik eşyası kazanmak için ilgili Twitch yayınlarını seyredin. Katılımcı yayıncıların 2 Aralık tarihine kadar yapacağı yayınları her seyrettiğinizde daha fazla Twitch Drop kapma şansına sahip olabilir ve Mercy’nin Çağrı Görevi kapsamında toplam 6 ekstra sprey kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

  • 2 saat yayın seyredene 1 yeni sprey
  • 4 saat yayın seyredene 2 yeni sprey
  • 6 saat yayın seyredene 3 yeni sprey

World of Warcraft’ın 15. Yıldönümü Oyun İçi Etkinliklerle Kutlanıyor!