Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Yayında! Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Yayında!
Overwatch'ın PvE modu Overwatch Archives’ın yepyeni görevi Storm Rising an itibariyle yayında. Ayrıntılar haberimizde. Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Yayında!

Tracer, Genji, Winston ve Mercy’nin Omnic Talon’un elebaşlarından Maximilien’i köşeye sıkıştırmak için Küba’da giriştikleri amansız mücadele başlıyor! Overwatch’ın PvE modu Overwatch Archives’ın yepyeni görevi Storm Rising an itibariyle yayında.

Storm Rising’in yanı sıra Overwatch Archives’ın eski görevleri Uprising ile Retribution da açık durumda ve oyunculara Overwatch tarihinin mihenk taşı niteliğindeki olayların bir parçası olma fırsatı vermekte. Yeniden oynanabilen görevleri başarıyla tamamlayarak 160’dan fazla kozmetik eşya kazanma şansını kaçırmayın!

Overwatch kısa bir süreliğine ücretsiz!

Overwatch’ı bugünden itibaren 23 Nisan’a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu süre zarfında er meydanına yeni inen sıhhiyecimiz Baptiste de dahil olmak üzere oyundaki tüm karakterleri, toplam 27 haritayı, Quick Play (Hızlı Maç), Custom Games (Özel Oyun) ve Arcade gibi çeşitli oyun modlarını dilediğinizce deneyebilirsiniz.

Ücretsiz sürümde atladığınız seviyeler, kazandığınız loot box’lar ve açtığınız çeşitli kişiselleştirme seçeneklerinin hepsi konsol ya da Blizzard hesabınızda kalıcı olacak.

Nisan indirimleri başlıyor

Bu ay sizlere unutulmaz bir oyun deneyimi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Oyunu henüz denememiş oyuncular, Battle.net’teki Nisan indirimlerinden faydalanabilirler. Mevcut indirimler şu şekilde:

  • 50% indirimli Legendary Edition
  • 25% indirimli Standard Edition
  • 75% indirimli Digital Upgrade (Standard Edition’dan yükseltme)

Nisan indirimlerinin 28 Nisan Pazar günü sona ereceğini hatırlatalım.

Storm Rising 16 Nisan- 6 Mayıs arasında PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynanabilir.

Borderlands 3 Co-op Modunda Her Oyuncuya Ayrı Loot Verecek