The Outer Worlds: Peril On Gorgon Nintendo Switch’e Geldi The Outer Worlds: Peril On Gorgon Nintendo Switch’e Geldi
(Haber Bülteni) Obsidian Entertainment ve Private Division, bugün itibariyle The Outer Worlds: Peril on Gorgon‘u Nintendo Switch platformu için satışa sundu. Peril on Gorgon,... The Outer Worlds: Peril On Gorgon Nintendo Switch’e Geldi

(Haber Bülteni)

Obsidian Entertainment ve Private Division, bugün itibariyle The Outer Worlds: Peril on Gorgon‘u Nintendo Switch platformu için satışa sundu.

Peril on Gorgon, Gorgon Asteroid’ini araştırmanız için sizi çağıran şifreli bir mesajla başlıyor. Bu uzak bilimsel tesis, bir zamanlar sağlığı ve işçi verimliliğini artıran modern mucize Adrena-Time’ın geliştirilmesinde büyük katkılarda bulunmuş bir başarı ibaresiydi. Ancak program aniden ve açıklanamaz bir şekilde kapatıldı. Spacer’s Choice şirketindeki en karanlık sırlardan birinin ardındaki gerçeği açıklayan ipuçlarını bir araya getirmek için derin kanyonlarda, feshedilmiş laboratuvarlarda ve terk edilmiş araştırma tesislerinde maceraya atılmanız gerekiyor.

Peril on Gorgon ile oyuncular için bir dizi ek içerik getirilmiş. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha fazla esneklik sağlamak için oyun içindeki seviye sınırını yükselten ek paketle ayrıca, eşsiz bonuslar veya benzersiz dezavantajlar sağlayan yeni avantaj (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi ayrıca üç yeni bilimsel silah (science weapon), çeşitli yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini yeniden ziyaret edip, daha fazlasını keşfetmek için bir neden sunuyor.

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop’tan perakende olarak 14,99$’a veya The Outer Worlds Expansion Pass paketinde indirimli olarak satın alınabilir. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk sayesinde) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcut.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.