PUBG 6.2 Güncellemesi Oyuna Arcade Modunu Getiriyor! PUBG 6.2 Güncellemesi Oyuna Arcade Modunu Getiriyor!
Arcade Modu PUBG’ye yeni bir deneyim katıyor. Arcade Modu ile oyuncular oyunu geleneksel battle royale modu dışında da oynayabilecekler. PUBG 6.2 Güncellemesi Oyuna Arcade Modunu Getiriyor!

PUBG Corp., Arcade Modu ile PUBG’ye yeni bir deneyim katıyor. Arcade Modu ile oyuncular oyunu geleneksel battle royale modu dışında da oynayabilecekler.

Takım Deathmatch (Ölüm Oyunu) Modu

Bu yeniliklerin ilki klasik Takım Ölüm Oyunu modu ve kısıtlı bir süre için Arcade olarak sunuluyor. Takım Ölüm Oyunu’nda 8 kişiden oluşan iki takım karşılaşıyor ve 50 öldürmeye ulaşan ilk takım veya 10 dakika sonunda en çok öldürmesi olan takım raundu kazanıyor. İki raunt galibiyet alan takım zafere ulaşıyor. Takım Ölüm Oyunu, PUBG haritalarının daha küçük savaş alanlarına dönüştürülmüş bölümlerini içeriyor.

Patlayıcılarda dengeleme

Güncelleme 6.2 oyuncuların talep ettiği dengelemeyi patlayıcılara getiriyor. El bombaları, molotoflar, sis bombaları ve sersemletme bombaları artık daha ağır olacak ve bu da envanterinizde onlardan artık daha az sayıda taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. Yelekler artık el bombalarının hasarını hafifletecek ve molotoflardan çıkan ateş daha hızlı saçılacak.

Güncelleme 6.2 PC sunucularında 19 Şubat tarihinde, konsollarda ise bundan kısa bir süre sonra aktif olacak. PC Test Sunucularında ise bugün açılıyor.

Detaylı yama notları burada.

PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti