PUBG Lite İçin Yeni Sezon ve Oyun İçi Para Birimi Geliyor! PUBG Lite İçin Yeni Sezon ve Oyun İçi Para Birimi Geliyor!
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LITE (PUBG LITE) için yeni içeriklerin hazır olduğu açıklandı. Ayrıntılar haberimizde. PUBG Lite İçin Yeni Sezon ve Oyun İçi Para Birimi Geliyor!

PUBG Corp. yaptığı bir duyuru ile PUBG’nin ücretsiz olarak sunulan ve oyunun tecrübesini daha düşük sistemlerde yaşamanıza imkan sağlayan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LITE (PUBG LITE) için yeni içeriklerin hazır olduğunu açıkladı.

Yeni sezon

İkinci Sezon için geçerli olan LITE PASS yayında. 400 L-COIN ile alınabilinecek LITE PASS: Premium Season 2, Premium Pass’in yanı sıra Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP ve XP gibi ödülleri de içeriyor. LITE PASS: Premium Plus Season 2 ise yüzde 40 indirimli olarak 1,100 L-COIN’den satışa sunuldu. Bu paketin içinde de 25 Level Up Pass, Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP, XP ve Emote gibi ödüller mevcut.

LITE PASS: Free ise tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir season pass. İçerisinde tamamlandıkça oyunculara seviye atlatarak oyun içi ödüller kazandıran görevler içermekte. Oyuncular daha fazla göreve ve ödüle LITE PASS: Premium ve LITE PASS: Premium Plus satın alarak ulaşabilirler.

Yeni Halloween Crate de diğer ayrıcalıklı eşyaların yanında yer almaya başladı. Dileyen oyuncular bu eşyaları ayrı bir şekilde oyun içi parası olan L-COIN ile satın alabilirler.

Yeni oyun içi para birimi

İki yeni oyun içi para birimi daha kullanıma açılıyor. Bunlardan ilki olan Silver Bullet’ı oyuncular, kostüm / oyun içi eşyalarını parçalayarak elde edebilecekleri gibi karşılığında Silver Bullet Store üzerinden eşyalar satın alabilecekler. Chicken Medal ise oyuncuların Halloween Crate gibi Gacha kutularını satın almalarını sağlayacak bir diğer para birimi. Dahası oyuncular, Silver Bullet’lar karşılığında oyun içi eşyaları satın alarak bunları Chicken Medals’a çevirip LITE PASS: Premium’dan eşyalar da satın alabilecekler.

PUBG Corp., aynı zamanda Türkiye’de ilk kez düzenlenen PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nın 12 Ekim’de düzenlenecek büyük finalini de duyurdu.

Üç hafta boyunca gerçekleşen elemeler sekiz farklı grupta gerçekleşti ve finale kalan takımlar belli oldu. Büyük Final 12 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve izleyiciler, bu heyecana canlı olarak katılabilecekler. Yarı Final ve Final maçları https://www.twitch.tv/pubglitetur kanalında 16:00’da başlayacak.

PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nı canlı olarak Mete “Eastergamer” Özbey, Özgür “Rootthegamer” Alagül ve  Eraycan “Fedupsamania” Bul sunacak. Twitch’teki canlı yayına katılan tüm PUBG LITE oyuncuları, kendileri için hazırlanan oyun içi özel eşya çekilişine de katılabilecekler.

PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Büyük Finali’nde 8 gruptan çıkan en başarılı 16 takım, çift eleme 5 maçlık seri (BO5) ile birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacak. Tüm turnuva, hakemler tarafından Discord üzerinde oluşturulacak maç odalarından takip edilecek.

Apex Legends 3. Sezonuna Yeni Bir Harita ve Karakterle Başladı!