PUBG MOBILE 2. Yaşını Kutluyor! PUBG MOBILE 2. Yaşını Kutluyor!
PUBG MOBILE 21 Mart Cumartesi günü 2. yıl dönümünü kutladı! Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. PUBG MOBILE 2. Yaşını Kutluyor!

PUBG MOBILE 21 Mart Cumartesi günü 2. yıl dönümünü kutladı!

PUBG MOBILE’ın 2. yıldönümü kutlaması, dünya genelinde 600 milyon toplam indirme ve 50 milyon günlük aktif kullanıcı sayısına (Çin hariç) ulaşılması haberiyle aynı anda kutlanıyor. Oyuncular, oyunun ikinci yılı boyunca yaşanan önemli olayları aşağıdaki özel videodan görebilirler.

Bir yılda Şafağa Kadar Hayatta Kal, En Karanlık Gece, Arena, Enfeksiyon, Ağır Silah Modu ve Kış Festivali gibi altı yeni oyun modu sunuldu.

PUBG MOBILE aynı zamanda popüler filmler, ünlü sporcular ve isimlerle de çalıştı. Bu işbirlikleri arasında “On My Way” ve “Live Fast” adlı iki şarkı ortaklığıyla Alan Walker, spor ve oyunu bir araya getirmek amacıyla basketbol süperstarlarıyla gerçekleştirilen işbirlikleri ve A BATHING APE ile gerçekleştirilen ortaklık yer aldı. Ayrıca oyun geçen yıl içinde The Walking Dead, Angry Birds, Godzilla, Resident Evil 2 ve Mission Impossible gibi yapımlarla da işbirlikleri açıkladı.

Bunun dışında PUBG MOBILE, dünyanın en büyük mobil espor turnuvasını da düzenledi. Geçtiğimiz sene düzenlenen PUBG MOBILE Club Open 2019’da 10 farklı bölgeden gelen 50 binden fazla takım yarıştı. Tüm yıl süren turnuva, 532 milyon izlenme ve 57 milyon izlenme saatine (Çin hariç) erişti.

Ayrıca hilecilere karşı savaşmak için Project BAN PAN kuruldu. Renk körlüğü olan oyuncular içinse Renk Körü Modu sunuldu ve yağmur ormanlarını korumak için #Fight4theAmazon kampanyasında Global Green ile işbirliği yapıldı.

Bu ayın başlarında ise PUBG MOBILE, “2gether We Play” Royale Pass Sezon 12’nin ve yeni dev güncellemenin duyurulmasıyla, 2. yıldönümü kutlamalarını başlattı. Oyuncular Erangel’deki Lunapark ve özel ödüller gibi etkinliklere gökyüzünden atlayabilecekler. Ayrıca oyuncular, PUBG MOBILE‘ın klasik tema müziği cover yarışmasına da katılabiliyorlar. Yarışma ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE Oyuncu Hikayeleri video serisinin detayları da yakında sunulacak. Fragman buradan izlenebilir.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Call of Duty Warzone İncelemesi | Büyük Sürpriz!