PUBG Mobile 2. Yıl Dönümünü Kutluyor! PUBG Mobile 2. Yıl Dönümünü Kutluyor!
PUBG MOBILE, 2. yıl dönümü kutlamaları kapsamında oyun severleri interaktif mini oyunlar ve yenilenen Royale Pass sezonu ile karşılıyor. PUBG Mobile 2. Yıl Dönümünü Kutluyor!

PUBG MOBILE, 2. yıl dönümü kutlamaları kapsamında oyun severleri interaktif mini oyunlar, etkinlikler ve yenilenen Royale Pass sezonu ile karşılıyor.

PUBG MOBILE’ın yaklaşan 2. yaş kutlamaları için oyuna yeni interaktif oyunlar, etkinlikler, özel eşyalar ve başarımların da yer aldığı büyük bir içerik ekleniyor. Bugünden itibaren oyunu açan oyuncular, tüm bu güncellemeleri ve yenilenen Royale Pass Sezon 12’yi görebilirler.

“2gether We Play” temasıyla sunulan PUBG MOBILE’ın 2. yıl dönümü etkinlikleri, oyuncuları birlikte keyif almaya teşvik ediyor. Oyuncular artık Klasik moddaki Erangel haritasında, özel temalı bir Lunapark Modu’na girme şansına sahipler. Eski tarzda görünüme sahip bu lunapark, haritada üç farklı yerde rastgele görünecek ve içerisinde oyun jetonlarıyla aktifleştirilebilen interaktif mini oyunlar barındıracak. Bu mini oyunlar arasında Avcılık, Uzay Savaşı, Kutuda Ne Var?, Poligon, Trambolin ve Mancınık gibi oyunlar yer alıyor.

Kutlamanın bir parçası olarak PUBG MOBILE, yeni eşyalar ve avantajlarla birlikte “2gether We Play” temalı yeni Royale Pass Sezon 12’yi de kullanıcılara sundu. Oyuncular dinamik efektlere sahip iki farklı setten birini seçebiliyorlar. Ayrıca geçen senenin kutlamasını kaçıranlar için ‘1. yıl dönümü’ temalı eşyalar da dükkan üzerinden satın alınabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak sunucu genelinde Yıl Dönümü Özel etkinlikleri başlatıldı. Bu etkinlikler, oyuncuların birlikte hareket edip etkinlik hedeflerine ulaşması ve birlikte özel ödüller kazanabilmeleri için tasarlanmış durumda. Yeni başarımlar arasında Birinci Yıl Dönümü Pasta Koleksiyonu Başarımı, İkinci Yıl Dönümü Yeni Mini-Oyun Başarımı, Yıl Dönümü Girişi Özel Başarımı yer alıyor.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

PUBG Sezon 6.3 PC ve 6.2 Konsol Güncellemesi Detayları