PUBG MOBILE LITE’a Bahar Güncellemesi Geldi PUBG MOBILE LITE’a Bahar Güncellemesi Geldi
PUBG MOBILE LITE 0.16.0 güncellemesiyle oyuncular bahar temalı etkinliklere katılacak. Ayrıntılar haberimizde. PUBG MOBILE LITE’a Bahar Güncellemesi Geldi

PUBG MOBILE LITE 0.16.0 güncellemesiyle oyuncular, Kiraz Çiçeği altında bulacakları Piknik Sepetleri, İşaret Fişekleri ve Boya Bombalarına bulmaya çalışacak. Yeni güncellemede aynı zamanda Varenga haritasına iyileştirmeler ve yeni özellikler ekleniyor.

PUBG MOBILE’ın daha az yer kaplayan hızlı sürümü PUBG MOBILE LITE, bahar kutlaması yapıyor.

“Varenga Çiçek Açıyor” temalı güncelleme ile PUBG MOBILE LITE ana menüsüne Bahar Festivali geliyor. Güncelleme, Varenga haritasında Kiraz Çiçeği bölgelerinde ortaya çıkma ihtimali yüksek olan Piknik Sepetlerini oyuna katıyor. Oyuncular belirli kiraz çiçeği ağaçlarının altında bu Piknik Sepetleri’ni bulacak ve içerisinden çıkan İşaret Fişekleri ve Boya Bombalarını kullanabilecekler. İşaret Fişekleri, içerisinde güçlü silahların bulunduğu Süper airdrop çağırmak için kullanılırken, Boya Bombaları ise karakterleri bahar renklerine boyayan eğlenceli boyalar açığa çıkarıyor.

Bahar güncellemesi ile sunulan yeni eşyalara ek olarak, Varenga haritasına da iyileştirmeler yapıldı. Bunların arasında Kuzey bölgesinde çeşitli kaynakların bulunduğu bir sığınak, şehir alanına giden daha fazla yol, Güneybatı’daki endüstriyel bölgede çeşitli ayarlamalar yer alıyor.

Yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

  • Silah Güncellemeleri – Oyuncular belirli silahları daha fazla tecrübe puanı için seviye atlatabilecekler.
  • Hızlı İkincil Silahlar – İlk silahı yeniden doldururken, ikincil silaha hızlıca geçme ve ateş etme seçeneği artık mevcut.
  • Klasik mod ve PlayLab, yeni Battle Royale modu olarak birleştirildi
  • Yeni işlevler – Kariyer Sonuçları, Oda Kartları, Karakter arayüzüne yeni görünümler.
  • Eklenen diller: Arapça, Fransızca ve İspanyolca

PUBG MOBILE LITE’ı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Call of Duty Warzone İncelemesi | Büyük Sürpriz!