PUBG MOBILE ROYALE PASS’in 10. Sezonu Yabani Öfke’yi Duyurdu! PUBG MOBILE ROYALE PASS’in 10. Sezonu Yabani Öfke’yi Duyurdu!
0.15.5 içerik güncellemesi ile PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MOBILE (PUBG MOBILE) oyunculara yenilenen Royale Pass sezonunu sunuyor. PUBG MOBILE ROYALE PASS’in 10. Sezonu Yabani Öfke’yi Duyurdu!

8 Kasım’da gelen 0.15.5 içerik güncellemesi ile PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MOBILE (PUBG MOBILE) oyunculara yenilenen Royale Pass sezonunu sunuyor. Güncelleme ile yeni bir TDM haritası, “Şahin” evcil hayvanı ve daha fazlasını içeren birçok iyileştirme ve yenilik ekleniyor.

“Yabani Öfke” temalı güncelleme, Royale Pass 10. Sezon başlarken oyuncuları yeni silahlar, araçlar ve yeni görünümlerle tanıştırıyor. Ayrıca oyun içi eklenen ayarlamalar ve oyuncu ödülleri de güncellemede yer alan diğer yenilikler.

Yoğun bitki örtüsü ve gizemli antik harabeler arasında kalan labirent gibi patikalar içinde geçen PUBG MOBILE’ın yeni Takımlı Ölüm Maçı moduna özel sunulan “Harabeler” haritasında oyuncular düşmanlarıyla kafa kafaya geliyor. Bu modda oyuncular, harita üzerinde herhangi bir yerde canlanabildikleri için, daha yoğun çatışmalar yaşanıyor.

Yeni güncelleme Vikendi haritasına özel yeni silah ve araçlar getiriyor. Yeni MP5K taşınabilir hafif makineli silah, 900 RPM’lik atış oranı ve düşük geri tepme yeteneklerine sahipken, yeni araç Zima ise karlı yüzeyde kolay kullanımı ve zor hasar alan yapısıyla öne çıkıyor.

PUBG MOBILE oyuncuları, tüm bunlarla birlikte 11 Kasım günü ilk yoldaşları “Şahin”e kavuşacaklar. “Şahin” kanatlarını açarak, oyunculara savaş alanında eşlik edecek. Ayrıca belirli bir modda aracı sürerken “Araç Güçlendirme” becerisi sayesinde içinde olduğu araçların aldığı hasarı azaltan kullanabilen, yeni bir teknisyen kadın karakter de oyuna yakın zamanda eklenecek.

PUBG MOBILE 0.15.5 içerik güncellemesi ile gelen diğer özellikler şunlar:

  • Platinum ve Crown Tier’lar için Sezon Sistemi’nde Tier Koruması eklendi
  • Güncellenmiş 8 günlük ödüller
  • Yenilenmiş Arcade Modu
  • Takım kurma kanal geliştirmeleri
  • Klan durumu detayı eklendi
  • Görevler için takım kurma önerileri
  • Ek oyun içi iyileştirmeler

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Seven Knights 4. Yıldönümünü Kutluyor!