PUBG SEASON 4 Şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da! PUBG SEASON 4 Şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da!
Erangel Görsel Güncelleştirmesi’nin de yer aldığı PUBG SEASON 4, PlayStation 4 ve Xbox One’da da yayınlandı. PUBG SEASON 4 Şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da!

Erangel Görsel Güncelleştirmesi’nin de yer aldığı PUBG SEASON 4, PlayStation 4 ve Xbox One’da da yayınlandı.

Konsoldaki SEASON 4 ayrıca, sezondan en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyunculara görevler ve ödüller sağlayan Survivor Pass 4: AFTERMATH’i de tanıtıyor.

PUBG Corp., daha hızlı konsol güncellemeleriyle oyuncu tabanı arasında daha birleşik bir deneyim yaratma yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Konsol oyuncuları, artık PC’ye çıktıktan en geç iki hafta sonra yeni çıkan içeriğe ulaşabilecekler. Konsol için SEASON 4 ile başlayarak, oyundaki bütün oyun içi içerik konsollar arasında da dağıtılarak oyunun her platformda yanı hızda ilerlemesine imkan sunulacak. Konsollar için daha hızlı güncellemeler in yanında PUBG, Eylül ayında test sunucularında başlayan ve Ekim ayında canlı sunucuları da içeren Cross Network Play’i de bizlere tanıtmıştı.

SEASON 4’te oyuncular, Erangel’in birçok yönüne ilişkin önemli güncellemeleri görecekler. Görsel güncelleme ayrıca siperler, patlama izleri, kamuflaj ağları, engeller gibi bir çok geliştirme sunuyor. Direk ve barikatlar gibi tahrip edilebilir nesnelerin yanında Erangel’e bulutlu hava durumu eklendi.

Sezon 4 ile gelen güncellemelerin tam listesi burada.

Fortnite Son Güncellemesinde Borderlands ile Birleşiyor!