PUBG Sezon 6.3 PC ve 6.2 Konsol Güncellemesi Detayları PUBG Sezon 6.3 PC ve 6.2 Konsol Güncellemesi Detayları
PUBG Corp., PC güncellemesi 6.3’ün içeriklerinden olan Panzerfaust’u duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. PUBG Sezon 6.3 PC ve 6.2 Konsol Güncellemesi Detayları

PUBG Corp., PC güncellemesi 6.3’ün içeriklerinden olan Panzerfaust’u duyurdu.

Yeni silah Karakin’e özel olarak eklendi. Panzerfaust aynı zamanda PUBG’deki ilk geri tepme özelliği olan silah.

Bu güncelleme ayrıca M249, Tommy Gun ve UMP-45’e dengeleme getiriyor. Daha önce sadece Oyuncu Yardım Paketi’nde olan M249 güncellenmiş bir görünüme, ses efektlerine ve ek slotlara sahip olurken, mermi kapasitesi, hasar ve sabitlik özelliklerinde de azaltma mevcut. Tommy Gun tetik çekme hızı ile hasar gücünde artış ve kırmızı nokta ile holografik görüş ekleme imkanına sahip artık. UMP-45 ise hasar ve mermi hareket hızında bir yükselmeye kavuştu.

Ayrıca 2019 Global Esports Kural Seti, 2020 yılı için de yenilendi.

Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor!

Bu güncellemeler 6.3 PC ve konsol sunucularına geldiğinde erişilebilir olacak. Hemen deneyimlemek isteyenler için PC test sunucuları bugün açılıyor.

Detaylı güncelleme notları burada.

PUBG 6.2 Konsol Güncellemesi

Yeni Panzerfaust silahı Karakin’e özel olarak eklendi.

Güncelleme 6.2 iki hafta önce PC sunucularında çıkışını yaptıktan sonra PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için de aktif hale geldi. Konsol oyuncuları bu güncelleme sonrası Cross Party Play özelliği ile tanışıyorlar.

Bu güncelleme Arcade mod ile beraber yeni oyun modlarını da getiriyor ve ilki, klasik Takım Ölüm Oyunu modu. Sekiz kişilik iki takımın karşı karşıya gelmesiyle en çok puanı alanın çorba parasını kazandığı bu mod, kısıtlı bir süreliğine oynanabilir olacak.

Ek olarak Güncelleme 6.2, tek kullanımlık el bombaları, molotoflar, sis, sersemletme bombaları ve daha fazlasını içeren dengelemeler getiriyor.

Güncelleme 6.2 ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Rainbow Six Siege – Operation Void Edge Yayınlandı!