RAGE 2’nin Rise of the Ghosts Genişlemesi Çok Yakında Geliyor! RAGE 2’nin Rise of the Ghosts Genişlemesi Çok Yakında Geliyor!
RAGE 2; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için yayımlanacak olan Rise of the Ghosts adlı ilk genişleme paketiyle dönüyor. RAGE 2’nin Rise of the Ghosts Genişlemesi Çok Yakında Geliyor!

RAGE 2; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 26 Eylül’de yayımlanacak olan Rise of the Ghosts adlı ilk genişleme paketiyle dönüyor.

Avalanche Studios ve id Software, Rise of the Ghosts ile çılgınlık faktörünü yükseltecek. Bu genişleme paketiyle birlikte Feltrite ile güçlenmiş düşmanları barındıran yeni bir bölgede yepyeni bir hikâye, bu Hayaletleri paramparça etmeye yarayacak yeni silah Feltrite Laser Launcher, düşmanlar üzerinde kullanılacak yeni Void yeteneği ve daha fazlası geliyor.

Halihazırda Deluxe Edition sahibi olan oyuncular 26 Eylül’de Rise of the Ghosts’a otomatik olarak erişebilecek. Deluxe Edition sahibi olmayan oyuncular ise genişlemeyi oyun içi dükkândan 1500 RAGE Coin ya da 15 Euro karşılığında satın alabilecek. Buna alternatif olarak oyununu Deluxe Edition’a yükseltmek isteyenler hemen oyun içi dükkâna gidip 2000 RAGE Coin karşılığında Deluxe Edition yükseltmesi satın alabilirler. Deluxe Edition, yeni genişleme paketinin yanı sıra oyunculara DOOM BFG silahı, Wasteland Wizard Hile Kodları, Gelişim Yükseltici ve Battle Standard araç bayrağı veriyor.

Yeni içeriğin satır başları şu şekilde:

  • Yepyeni bir hikâye
  • Yeni Düşman Birliği
  • The Overgrown City, keşfedilmeyi bekleyen devasa, yeni bir bölge
  • Yeni Silah – Feltrite Laser Launcher: Bu yeni silah, yolundaki düşmanları Feltrite ile güçlendirilmiş bir ışınla yakıyor.
  • Yeni Yetenek – Void: Void yeteneğiyle bir düşmanı hedef alıp kukla gibi havada asılı tutun ve Shatter yeteneğinizle uzaklara uçurun ya da yeteneğinizi odaklayarak düşmanınızın kafasının patlamasını sağlayın. Muhtemelen her iki şekilde de çok eğleneceksiniz.
  • Yeni Araç – Hayalet Motosikleti

Genişleme paketiyle ilgili daha fazla bilgi burada.

gamescom 2019: DOOM Eternal’dan DOOM Hunter Fragmanı!