Rainbow Six Siege – Operation Shifting Tides Açığa Çıktı! Rainbow Six Siege – Operation Shifting Tides Açığa Çıktı!
Operation Shifting Tides, Hindistan’dan saldırı operatörü Kali ve Kenya’dan savunma operatörü Wamai'yi oyuna ekliyor. Rainbow Six Siege – Operation Shifting Tides Açığa Çıktı!

Pro League Finalleri’nde Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 4. Yılının dördüncü sezonunun tüm ayrıntılarını açıkladı. Operation Shifting Tides, Hindistan’dan saldırı operatörü Kali ve Kenya’dan savunma operatörü Wamai’yi oyuna ekliyor. Eğlence Parkı haritası da tamamen yenileniyor.

Yeni operatörler, Kali’nin yöneticisi ve sahibi olduğu özel bir askeri grup olan NIGHTHAVEN özel müdahale biriminde bir araya geliyor.

Kali, tek atışta barikatları ve kapakları delebilecek bir CSRX 300 keskin nişancı tüfeğine sahip. Operatörün cihazı, yıkılabilir ve güçlendirilmiş yüzeylerin her iki tarafındaki tüm cihazları tahrip eden namlu altı LV Explosive Lance.

Wamai ise Kali’nin NIGHTHAVEN’deki en iyi operatörü. Cihazı Mag-NET, düşman mermilerini üzerine çekebiliyor ve onları bulunduğu yerde patlatabiliyor. Wamai, cihazı ile saldıranların el bombalarını ve mermili cihazlarını kullanışsız hale getiriyor.

Ayrıca oyuncular yeniden düzenlenmiş Eğlence Parkı haritasını keşfedebilecekler. İlave olarak Hibana, Echo, Dokkaebi, Vigil, Zofia, Nomad ve Kaid’in fiyatında da indirime gidildi.

Operation Shifting Tides 11 Kasım’da (bugün) PC test sunucusuna geliyor.

PUBG MOBILE ROYALE PASS’in 10. Sezonu Yabani Öfke’yi Duyurdu!