Kategoriler

Resident Evil Village Çıktı

(Haber Bülteni)

Capcom’un merakla beklenen hayatta kalma korku oyunu Resident Evil  Village, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia’da dünya çapında çıktı.

Resident Evil Village, oyuncuları çok sayıda gizemli yerlinin ve korkunç yaratıkların beklediği karla kaplı ücra bir köyün dehşetinden kurtulmak için yoğun bir savaşın içine çekiyor. Bu aksiyon dolu oyun, dünya çapında 107 milyondan fazla satan ve bu yıl 25. yılını kutlayan ödüllü Resident Evil  serisinin sekizinci ana oyunu.

Resident Evil Village, PlayStation 4’ten dijital PlayStation 5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltilebiliyor  ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery’i destekliyor.

 

  

Resident Evil Village, Resident Evil 7 biohazard’da anlatılan Ethan Winters hikayesine devam ediyor. Kıdemli Chris Redfield gibi gerçek üstü kahramanlar ve Lady Dimitrescu gibi düşmanları empoze eden kahramanlar, Ethan’ın kızını kurtarmak için karşılaştığı karakterlerden sadece birkaçı. Resident Evil Village, yoğun bir hikayeye ve sağlam bir oynanışa ek olarak, The Mercenaries oyun modunu da geri getiriyor. Bu ekstra mod, hikaye bittikten sonra oynanabiliyor ve yeni özellikler ekleyerek oyunculara Ethan’ın yolculuğunu tamamladıklarında köyün keyfini çıkaracakları ek zorluklar ve yollar sunuyor.

Capcom’un tescilli RE Engine ile eşleştirilen ve aynı zamanda Resident Evil 7 biohazard, Resident Evil  2, Resident Evil  3 ve Devil May Cry  5 gibi oyunları oluşturmak için de kullanılan en yeni konsol teknolojisi. Resident Evil Village bugün hem fiziksel hem de dijital olarak Standard ve Deluxe sürümlerinde mevcut.

Resident Evil serisinin 25. yıl dönümünü kutlayan hayranlara bir teşekkür olarak, Resident Evil Village‘ı satın alanlar, 2021 yazının ilerleyen günlerinde çıkacak olan ücretsiz çok oyunculu Resident Evil  Re: Verse deneyimine de erişebilecekler.

 

Görüntülenmeler:
1
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri