Riot Games’in Müzik Grubu True Damage İlk Şarkısını Yayınladı! Riot Games’in Müzik Grubu True Damage İlk Şarkısını Yayınladı!
Riot Games’in ikinci sanal müzik grubu True Damage, merakla beklenen ilk şarkısını tamamladı. Ayrıntılar haberimizde. Riot Games’in Müzik Grubu True Damage İlk Şarkısını Yayınladı!

Riot Games’in ikinci sanal müzik grubu True Damage, merakla beklenen ilk şarkısını tamamladı.

League of Legends şampiyonlarından Yasuo, Akali, Qiyana, Ekko ve Senna’dan oluşan müzik grubunun rap müzik türündeki şarkısı, 10 Kasım Pazar günü yayınlandı.

Riot Games Türkiye, grup üyelerinden EKKO’nun seslendirmesi için Türkçe rap dünyasının sevilen isimlerinden Beta Berk Bayındır ile stüdyoya girdi.

Grubun ilk şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Ekko karakteri Beta ile ses buldu

Riot Games Türkiye, grup üyelerinden EKKO’nun seslendirmesi için Türkçe Rap dünyasının sevilen isimlerinden Beta Berk Bayındır ile anlaştı. True Damage grubunda, baş vokal olan EKKO karakterinin repliklerinde rap melodileri ağırlığını hissettiriyor. Riot Games Türkiye, bu kısımların hem yerelleştirmesinde hem de seslendirmesinde Türkçe rap severlerin yakından tanıdığı, “Beta” sahne adıyla bilinen Berk Bayındır ile anlaştı.

Qiyana kostümü Louis Vuitton mağazalarında

Riot Games ile Louis Vuitton bu sene League of Legends Dünya Şampiyonası için bir sponsorluk anlaşması imzalamış, bu kapsamda Louis Vuitton, şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlamıştı.

True Damage kostüm tasarımları noktasında da devam eden işbirliği ile birlikte, diğer karakterlerden farklı olarak, Qiyana’nın “Prestij serisi” adında farklı bir kostümü daha olacak. Oyuncular bu kostüme oyun içi etkinliklere katılarak sahip olabilecek. Ayrıca, Qiyana kostümü üzerinde bulunan tüm parçalar (bluz, pantolon, çanta, kemer, eldiven, vb.) Louis Vuitton mağazalarında satışa çıkacak.

League of Legends Dünya Şampiyonu FunPlus Phoenix Oldu!