Riot Games’ten Yeni Sanal Müzik Grubu: True Damage! Riot Games’ten Yeni Sanal Müzik Grubu: True Damage!
Riot Games, geçen yılın küresel müzik fenomeni K/DA'den sonraki ikinci sanal müzik grubu True Damage'ı duyurdu. Riot Games’ten Yeni Sanal Müzik Grubu: True Damage!

Riot Games, geçen yılın küresel müzik fenomeni K/DA’den sonraki ikinci sanal müzik grubu True Damage’ı duyurdu.

Kendilerine has müzik ve moda tarzlarına sahip sanatçıların bir araya gelerek oluşturduğu müzik grubu True Damage, 10 Kasım’da gerçekleşecek League of Legends Dünya Şampiyonası Finali’nde Becky G, Keke Palmer, (G)I-DLE’dan Soyeon, Duckwrth ve Thutmose’un canlı performansıyla hayat bulacak.

True Damage sanal müzik grubu, League of Legends’ın (LoL) Qiyana, Senna, Akali, Ekko ve Yasuo adlı şampiyonlarından oluşuyor. Gruba ünlü sanatçılar Becky G, Keke Palmer, (G)I-DLE’dan Soyeon, Duckwrth ve Thutmose hayat vererek, finalde GIANTS parçasını seslendirecekler. True Damage, Fransa’nın Paris şehrinde bulunan AccorHotels Arena’da gerçekleştirilecek Dünya Finali açılış töreninde, saat 15.00’da izleyicilerle buluşacak. Şampiyonların kostümleri ise aynı gün satışa çıkacak.

Louis Vuitton imzalı tasarım

Şampiyon kostümlerinin Prestij Serisi adlı özel versiyonları, Louis Vuitton Kadın Koleksiyonu Sanat Direktörü Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanacak. True Damage’ın iki üyesi Qiyana ve Senna için özel olarak tasarlanacak kostümlerden Qiyana’nın Prestij Serisi, 10 Kasım’da satışa çıkacak ve sadece 2019 Dünya Şampiyonası’nın oyun içi etkinliğine katılarak, 25 Kasım saat 21.00’a kadar alınabilecek. Senna’nın Prestij Serisi Louis Vuitton Kostümü ise 2020’nin başlarında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Deathwing Heroes of the Storm’a Geliyor!