Kategoriler

Saga Frontier Remastered Şimdi Modern Konsollarda Ve Mobil Cihazlarda Satışta

(Haber Bülteni) 

SQUARE ENIX, sevilen JRPG klasiği SaGa Frontier ‘in HD remaster’ı SaGa Frontier Remastered’ın artık dünya çapında PlayStation 4, Nintendo Switch , PC (STEAM), iOS ve Android mobil cihazlarda satışa sunulduğunu duyurdu.

Oyun, SaGa Serisi Genel Direktörü Akitoshi Kawazu ve Yapımcı Hiroyuki Miura tarafından geliştirilmiş ve denetlenmiş. Ayrıca oyunun görselleri Tomomi Kobayashi tarafından tasarlanmış ve müzikleri Kenji Ito tarafından bestelenmiş. Avrupa’da ilk kez piyasaya çıkan SaGa Frontier Remastered, yeniden düzenlenmiş grafikler, yeni sekizinci oynanabilir karakter olarak hayranların favorisi Fuse’un başrolde olduğu yeni eklenen senaryo içeriği ve yepyeni karakter etkinlikleri sunuyor. Diğer oyun özelliği güncellemeleri arasında çift ve üçlü hız artışı, Yeni Oyun + Modu, yeni tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü, bir hikaye çizelgesi özelliği ve otomatik kaydetme bulunuyor.

SaGa Frontier Remastered, şimdiye kadar Romancing SaGa  2, Romancing SaGa 3, SaGa SCARLET GRACE: AMBITIONS ve Romancing SaGa Re; univerSe ‘in Batı sürümlerini içeren SQUARE ENIX’in devam eden SaGa franchise’ının bir parçası. SaGa Frontier Remastered, Fuse’un ana senaryosu ve hayranların en sevdiği karakter Asellus için birkaç yeni etkinlik de dahil olmak üzere önceden kesilmiş içerikleri sunarak orijinal kült klasiğin çoklu hikâyelerine dayanıyor. Oyuncular oynarken, bu rol yapma macerasını Serbest Biçimli Senaryo Sistemi aracılığıyla sekiz kahramandan biri olarak deneyimleyecekler. Her karakter kendi hikayesi ve hedefleriyle meşgul olacak ve ” The Regions ” olarak bilinen bilim-kurgu fantastik evrenini keşfedecekler.