Seven Knights’a Yeni Özel Kahraman ‘Sizar’ Geliyor Seven Knights’a Yeni Özel Kahraman ‘Sizar’ Geliyor
Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’a yeni kahraman Sizar’i ekliyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Seven Knights’a Yeni Özel Kahraman ‘Sizar’ Geliyor

Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’a yeni kahraman Sizar’i ekliyor. Sizar’in gelişi şerefine oyuncular pek çok hediye kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca güncellemeyle gelen yeni içerikler de oyunculara ödüller kazandıracak.

Yeni eklenen kahraman Sizar, Pentagon üyesi ve güçlü yeteneklerle donanmış bir karakter.

Bol ödüllü içerikler

Güncellemedeki yeni içerikler de açığa çıktı. Yeni eklenen ‘İşaretçi Yıldız: İhtişam Yolu’ ile oyuncular çeşitli içeriklerin tadını çıkarıp ödüller kazanabilecek. Akın Modu ise oyunculara daha çok hediye kazandıracak şekilde değiştirildi.

Ayrıca oyuncular, ‘Silah Sizar’a karşı macera modunda savaşabilecek ve çeşitli ödülleri elde edecek.

Etkinlikler

Netmarble, Sizar güncellemesini kutlama etkinlikleriyle şenlendiriyor. Oyuncular Katılım etkinliğinden, 1.000 yakut, 6 Yıldız Özel Kahraman Seçici ve 4 milyon altına kadar varan hediyeler kazanabilecek. Ayrıca her gün üç ‘Kara Büyü Yığını Bileti’ elde edebilecekler. Oyuncuların ucuz fiyatlara çeşitli eşyalar alabileceği Efsane Cuma özel dükkanı da oyuncuları bekliyor.

ExileCon’dan Yepyeni Path of Exile Duyuruları Geldi!