Ratchet & Clank Bu Ay Tamamen Ücretsiz Ratchet & Clank Bu Ay Tamamen Ücretsiz
(Haber Bülteni) Sony, geçtiğimiz günlerde başlattığı Play At Home girişimi kapsamında seçili oyunları Mart ayından Haziran’a kadar ücretsiz sunuyor. Bu girişimin ilk ücretsiz oyunu... Ratchet & Clank Bu Ay Tamamen Ücretsiz

(Haber Bülteni)

Sony, geçtiğimiz günlerde başlattığı Play At Home girişimi kapsamında seçili oyunları Mart ayından Haziran’a kadar ücretsiz sunuyor.

Bu girişimin ilk ücretsiz oyunu 2016 yılında piyasaya sürülen Ratchet & Clank olarak duyuruldu. Oyun, tüm PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncuları için ücretsiz olacak. PlayStation Plus’a üye olmayanlar da bu fırsattan faydalanabilecek. Oyunu bir kez satın alan oyuncular, sonsuza dek sahipliklerini sürdürebilecekler.

Insomniac Games tarafından geliştirilen Ratchet & Clank, bir animasyon filmi uyarlaması. Oyunun başrolünde ise, en büyük hayali Galaktik Muhafız olmak olan Ratchet var.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.