Surviving Mars Epic Games Store’da Ücretsiz! Surviving Mars Epic Games Store’da Ücretsiz!
Epic Games Store'un bu hafta ücretsiz verdiği oyun Surviving Mars! Ayrıntılara ve oyuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Surviving Mars Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz verdiği oyun Surviving Mars!

Mars’ta bir koloni kurup hayatta kalmaya çalıştığımız Surviving Mars, ayrıntılı şehir kurma dinamiklerini hayatta kalma ögeleriyle birleştiriyor.

“Surviving Mars, konusu Mars’ta bir koloni kurup bu süreçte hayatta kalmayı içeren bir bilim kurgu şehir kurma oyunudur. Koloniniz için bir yer belirlemeden önce kaynak ve finansal destek için bir uzay ajansı seçin. Kubbeler ve altyapı inşa edin, yeni olasılıkları araştırın ve yerleşiminizi şekillendirip genişletmenin daha ayrıntılı yollarını açmak için dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi yetiştirin, maden çıkarın veya zor bir çalışma gününden sonra barda rahatlayın. Ama hepsinden önemlisi, yerleşimcilerinizi hayatta tutun. Tuhaf ve yeni bir gezegende kolay bir görev değil.

Üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olacak. Bu yabancı dünyanın gizemlerini açığa çıkarırken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın. Hazır mısınız? Mars sizi bekliyor.”

Oyuna ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. Son tarih 17 Ekim.

PS Plus Ekim Ayı Oyunları Belli Oldu!