The Division 2’nin Yeni Ücretsiz İçeriği Temmuz Sonunda Geliyor! The Division 2’nin Yeni Ücretsiz İçeriği Temmuz Sonunda Geliyor!
Ubisoft, The Division 2'nin ücretsiz Episode 1 – D.C. Outskirts: Expeditions içeriğinin bu ayın sonunda yayınlanacağını duyurdu. The Division 2’nin Yeni Ücretsiz İçeriği Temmuz Sonunda Geliyor!

Ubisoft, The Division 2’nin ücretsiz Episode 1 – D.C. Outskirts: Expeditions içeriğinin bu ayın sonunda yayınlanacağını duyurdu.

DLC ile oyun Washington D.C.’nin biraz dışına taşınıyor. D.C. Outskirts: Expeditions ile The Division 2’ye yeni görevler, deneyimler ve silahlar ekleniyor.

İki yeni görevden ilki olan Camp White Oak’ta oyuncular hain Başkan Andrew Ellis’i ele geçirmek için planlı bir saldırı düzenleyecekler. İkinci görev olan Manning National Zoo’da ise hayvanat bahçesinde yeniden güç toplayan Emeline Shaw’ı avlamaya çıkacak oyuncular.

Oyunun Year 1 içerikleri kapsamında ilk gelecek DLC olan Episode 1 – D.C. Outskirts: Expeditions, Season Pass sahipleri için 23 Temmuz’da, herkes içinse 30 Temmuz’da yayınlanacak.

Metro Exodus İçin İki Hikaye DLC’si Gelecek