The Elder Scrolls: Blades 1.6 Güncellemesi Yayınlandı The Elder Scrolls: Blades 1.6 Güncellemesi Yayınlandı
The Elder Scrolls: Blades için 1.6 güncellemesi birçok ayarla ve geliştirmeyle oyunda. Ayrıntılar haberimizde. The Elder Scrolls: Blades 1.6 Güncellemesi Yayınlandı

The Elder Scrolls: Blades için 1.6 güncellemesi birçok ayarla ve geliştirmeyle oyunda.

Mühimmatlar

Oyuncular artık görevlerde ya da Arena’da mücadele etmek için kişiselleştirilmiş 5 yetenek, büyü ve ekipman seti biriktirebilirler. Oyuncular artık mühimmatlarını PvE görevleri ve PvP rauntları arasında değiştirebilirler. Mühimmatlar kasaba 4. seviyeye çıkınca otomatik olarak açılır.

Heart’s Day

Her Sun’s Dawn ayının 16’sında Tamriel halkı, Heart’s Day için iyi yanlarını gösteriyor. Bethesda da oyunculara mağazalarda özel, sınırlı süreli Heart’s Day kozmetiklerini ve bazı ücretsiz hediyeleri sunuyor. Oyuncular “Amulet of Mara” kolyesini ücretsiz almak için 14 – 16 Şubat arası ve mağazadan ücretsiz “Heart” emote almak için 12 – 17 Şubat arası giriş yapabilirler.

Görev Geliştirmeleri

Güncelleme 1.6 geliştirmeleri, iyileştirmeleri, ince ayarları ve daha fazlasını içeriyor. Bu geliştirmelerin bazıları Görevlerdeki yenilenmiş Skull derecelerini, boss ara sahnelerini geçme seçeneğini, enderlik seviyesine göre renklerle kodlanmış eşya bildirimlerini, zindan sandıklarını daha sonra açmak üzere saklama özelliğini ve daha fazlasını içeriyor.

Güncellemenin bütün detayları burada.

Lineage 2: Revolution’dan 5 Oyuncuya 24 Ayar Altın Heykel!