The Elder Scrolls: Legends’ın Yeni İçerik Planları İptal Edildi! The Elder Scrolls: Legends’ın Yeni İçerik Planları İptal Edildi!
Bethesda, kart oyunu The Elder Scrolls: Legends için bütün yeni içerik planlarını iptal etti. Ayrıntılar haberimizde. The Elder Scrolls: Legends’ın Yeni İçerik Planları İptal Edildi!

Bethesda, kart oyunu The Elder Scrolls: Legends için bütün yeni içerik planlarını iptal etti.

Facebook üzerinden yapılan açıklamada şunlar söyleniyor: “Legends için yeni içerikler hakkında bir bilgilendirme yayınlamak istedik. Önceki yol haritamız bu yıl bitmeden bir kart seti daha yayınlayacağımızı gösteriyordu. Yakın gelecekteki tüm içerik ya da set çıkarma planlarımızı askıya almaya karar verdik. Bu karar hiçbir şekilde GAEA’nın geliştirdiği ve ayrı yönetilen Asya’ya özel Legends oyununu etkilemeyecek ama ilerleyen dönemdeki içerik ve özellik geliştirme kararlarımıza yön verecek.

O zamana kadar hâlâ tüm platformlarda Legends’ı indirebilir ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlarda yarışabilirsiniz. Aylık ödül kartlarıyla ve düzenli etkinliklerle oyunu desteklemeye devam edeceğiz. Yeni genişleme paketleri ve diğer gelecek içerikler ise artık aktif geliştirme sürecinde değiller. Oyuna teknik destek ve bakım sağlamaya devam edeceğiz.

Geçtiğimiz yıllarda Legends’a verdiğiniz destek ve bizimle oynamaya devam ettiğiniz için hepinize The Tamriel Collection’ı hediye ediyoruz. Üç adet yeni özellik kartı ve daha fazlasını barındıran bu paketi oyuna bir sonraki girişinizde ücretsiz alabilirsiniz. The Elder Scrolls: Legends üzerinde çalıştığımız ve sizin gibi bir topluluğa sahip olduğumuz için büyük minnet duyuyor ve bize verdiğiniz destekle sevgiyi tüm samimiyetimizle takdir ediyoruz.”

Bethesda’nın kart oyunları türüne giriş yaptığı The Elder Scrolls: Legends, 2017 yılında PC, iOS ve Android için çıkmıştı. Oyun için bugüne kadar birçok ücretli genişleme paketi yayınlanmıştı.

Hearthstone – Descent of Dragons İçin Geri Sayım Başladı!