Kategoriler

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’da Sahte Cadılar Bayramı!

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yeni güncelleme ile birlikte yeni “Sahte Cadılar Bayramı” temalı dövüşçüler ve etkinlikler geliyor.

Netmarble’ın mobil rol yapma oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yeni güncelleme ile birlikte yeni “Sahte Cadılar Bayramı” temalı dövüşçüler ve etkinlikler geliyor.

Bugünden itibaren oyuncuların toplayabileceği yeni savaşçılar açıldı. 17 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan etkinlik, özel dövüşçüleri (Halloween Night Heidern, Halloween Night Li Xiangfei ve Halloween Night Blue Mary), THE KING OF FIGHTERS 2001’den güçlü baş düşman dövüşçü Igniz’i ve THE KING OF FIGHTERS XIV’ten Alice’i içeriyor. Güncelleme ile gelen tüm dövüşçüler oyun içi dükkân ve Summon Banner’larında bulunabilir.

Güncellemede çıkan diğer oyun içi etkinlikler şunlar:

Oyuncular, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’da özel aktivitelerde yeni Cadılar Bayramı Gecesi temalı dövüşçüler ile Ruby ve Soul alabilirler.

  • Cadılar Bayramı Guard Dungeon
  • Sahte Cadılar Bayramı Super Mission
  • Sahte Cadılar Bayramı Attendance

Pumpkin Head Dungeon (24 Mart – 6 Nisan): Oyuncular zindan sonunda Pumpkin Head’i yenerek Altın, Yakut ve Fighter Affinity eşyaları edinebilir.

’96 Leona Roulette Event (17 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile THE KING OF FIGHTERS 96 Leona diğer eşyalarla beraber alınabilir

2001 May Lee Roulette Event (31 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile THE KING OF FIGHTERS 2001 May Lee diğer eşyalarla beraber alınabilir.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR, 175’ten fazla ülkede Google Play ve App Store’dan indirilebilir.

Teamfight Tactics Mobile Geliyor!

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama