THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Sevgililer Günü Güncellemesi! THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Sevgililer Günü Güncellemesi!
Netmarble, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR oyuncuları için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir güncelleme yayınlandığını açıkladı. THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Sevgililer Günü Güncellemesi!

Netmarble, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR oyuncuları için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir güncelleme yayınlandığını açıkladı. Güncellemeyle birlikte oyuna özel karakterler ve görevlere ek olarak yeni modlar, bölümler ve içerikler eklendi.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a 5 – 17 Şubat 2020 tarihleri arasında giriş yapan oyunculara çeşitli ödüller verilecek. THE KING OF FIGHTERS karakterleri King, Blue Mary ve Kasumi Sevgililer Günü temalı kostüm versiyonlarını oyuncular toplayabilecek.

Ayrıca tatil temalı etkinlikler Summoning Tokens, Soul ve Growth Itemleri, Affinity Itemleri, Rubyler ve AP etkinlik döneminde oyuncuların olabilecek.

Apex Legends 4. Sezonuna Başladı!

Güncellemede şu içerikler yer alıyor:

 • Yeni Valentine’s Kostümlü Dövüşçüler:
  • Sevgililer Günü temalı King, Blue Mary ve Kasumi versiyonları THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a eklendi.
 • Sevgililer Günü Etkinlikleri
  • Sevgililer Günü Super Mission: Sevgililer Günü Kasumi görevleri ile oyuncular karakter, soul ve growth eşyaları gibi çeşitli ödüller kazanabilirler.
  • Valentine’s Score Dungeon: Sevgililer Günü Dövüşçülerini de içeren summoning tokenleri ile çeşitli ödüller elde edebilirler.
  • Valentine’s Katılım Etkinliği: Giriş yaparak Sevgililer Günü Dövüşçüleri için summoning token, affinity eşyaları, rubyler ve AP elde edebilirler.

Netmarble ayrıca ön gösterim olarak gerçek zamanlı PvP yarışması Champion Mode Pre-Open’ı da ilk kez gösterime koyuyor. Katılan herkesin ödül alacağı etkinliğin yanında rakipler resmi olarak mod açıldığında daha fazla ödül kazanacaklar.

Diğer güncelleme içeriği:

 • Return User Etkinliği – 14 günden fazla süredir oynamayan ve oyuna dönen oyuncular için sınırlı Dövüşçüler, Battle Cardlar, Premium Soullar ve 3000-4500 rubyler gibi ödüller Super Missionlar ve Giriş Etkinliklerinde sunulacak.
 • Epic Quest Expansion – Yepyeni bölüm Epic Quest’in Chapter 1, şu anda mevcut ve ilk Boss Fighter olarak Saisyu Kusanagi ile ‘Fake Orochi’ içermekte.
 • Yepyeni ’00 Vanessa ve ’00 Ramon için Gacha summonlarının yanı sıra 5-17 Şubat 2020 tarihleri arası ’00 Kula alınabileceği Roulette etkinliği yer alacak.
 • Hot Time Etkinliği – 5-17 Şubat 2020 tarihleri arası, oyuncular oyun içinde düşen Gold, EXP ve Coreların iki katını alacaklar.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Google Play ve App Store üzerinden indirilebilir.

Kart Oyunu Fable Fortune Mart Ayında Kapanıyor