The Outer Worlds Yeni Videolarla PAX East’e Geliyor! The Outer Worlds Yeni Videolarla PAX East’e Geliyor!
Obsidian Entertainment, bu yılki PAX East’te yeni bilimkurgu RPG'si The Outer Worlds'den oynanış görüntüleri sergileyecek. The Outer Worlds Yeni Videolarla PAX East’e Geliyor!

Obsidian Entertainment, bu yılki PAX East’te yeni bilimkurgu RPG’si The Outer Worlds’den oynanış görüntüleri sergileyecek. 30 Mart Cumartesi günü saat 18:00’da Albatros Tiyatrosu’nda “The Outer Worlds: Obsidian Geçmişi Ziyaret ederek Geleceğe Bakıyor” (The Outer Worlds: Obsidian Looks to the Future By Visiting the Past) adlı panelinde  yaklaşmakta olan yeni bilimkurgu RPG’sinden yepyeni oynanış görüntüleri sergileyecek. Panel, PAX East’in ve Obsidian Entertainment’ın resmi Twitch kanallarında yayınlanacak.

Oyunun Ortak Yönetmenleri, Tim Cain ve Leonard Boyarsky (Fallout, Vampire: Masquerade), Megan Starks (Pillars of Eternity II: Deadfire) ve Charles Staples’ın (Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth) katılacağı panelde konuklar kariyerlerini anlatacak ve The Outer Worlds’ten yepyeni oynanış görüntüleri sergileyecekler. Panel, Obsidian’ın İletişim Müdürü Mikey Dowling tarafından yönetilecek.

The Outer Worlds, Obsidian ve Private Division’ın yeni tek kişilik bilimkurgu RPG’si olarak piyasaya çıkacak. Bir uzay kolonisini keşfedeceğiniz oyunda, olmaya karar verdiğiniz karakter ile oyuncu odaklı bu hikâyenin nasıl gelişeceğini belirleyeceksiniz. Kısacası koloninin kurumsal denkleminde, plansız değişken olacaksınız.

Atlus, Persona 5: The Royal’i PlayStation 4 İçin Duyurdu!