Kategoriler

The Outer Worlds’den Yeni Genişleme Paketi Geliyor

(Haber Bülteni)

Obsidian Entertainment, The Outer Worlds‘ün ikinci ve son genişleme paketi Murder on Eridanos‘un 17 Mart 2021’de çıkacağını duyurdu.

Genişleme paketi, PC, PlayStation 5 (geriye dönük uyumluluk desteğiyle), Xbox Series X/S (geriye dönük uyumluluk desteğiyle), PlayStation 4 ve Xbox platformlarına gelecek. Nintendo Switch’e ise 2021’in sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

Murder on Eridanos, cinayet senaryosu üzerinde odaklanan bir genişleme. The Outer Worlds’ün  sunduğu seçim özgürlüğü ile birlikte, karakterinizin yeteneklerini ve yolculuğunuzda size kimin eşlik edeceğini seçebiliyorsunuz.  Oyuncuların cinayeti çözmeleri için, tanıkları sorgulamaları ve aldığı cevaplara göre oyunun seyrini yönlendirmesi bekleniyor. Oyunun finali, yaptığınız seçimlere göre farklı şekillerde sonuçlanabiliyor.

The Outer Worlds’den bilinen Spencer Woolrich ve Black Hole Bertie gibi karakterler bu eklentide de yer alıyor. Ek olarak “Discrepancy Amplifier” olarak bilinen yeni bir eşya da oyuna dahil edilmiş. Bu yeni eşya ile ipuçlarını açığa çıkarıp  yeni görevlerin kilidini açmanız ve  ipuçlarını analiz etmeniz sağlanıyor.

 

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri