TikTok Türkiye’deki İlk Oyun Projesi İçin Zula ile Anlaştı TikTok Türkiye’deki İlk Oyun Projesi İçin Zula ile Anlaştı
MMOFPS oyunu Zula, TikTok ile Türkiye'deki ilk oyun kampanyasını hayata geçirdi. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. TikTok Türkiye’deki İlk Oyun Projesi İçin Zula ile Anlaştı

MMOFPS oyunu Zula, TikTok ile Türkiye’deki ilk oyun kampanyasını hayata geçirdi. Oyun severlerin Zula videolarını yükleyerek katıldığı #tatildezuladayız TikTok Challange 23 Ocak’a kadar devam ediyor.

TikTok’la Türkiye’nin ilk oyun odaklı projesini hayata geçiren Zula, oyuncuları için yarı yıl tatilinde bir challange başlattı. TikTok challange kapsamında, Zula oyun videolarını #tatildezuladayız etiketiyle paylaşan kullanıcılar, oyun içi eşyalarla dolu “TikTok Kasası”nı kazanacak. 23 Ocak’a kadar devam edecek challange kapsamında en fazla izlenen videoları çekenler arasından seçilecek 10 oyuncu, taraftarı olduğu espor takımının formasına sahip olacak. 

TikTok hesabı bulunan herkesin katılabileceği challange için Zula oyuncuları, oyun videolarını telefona kaydettikten sonra Tiktok uygulamasında #tatildezuladayız hashtag’i ile paylaşabilecek, hatta bu paylaşımlarını TikTok kütüphanesinden seçtikleri lisanslı müziklerle klip haline getirebilecek. Ayrıca www.tiktok.com sitesinden kullanıcı girişi yaparak Zula videoları doğrudan PC üzerinden de yüklenebilecek.

Gaming İstanbul’dan Mount & Blade 2 Sürprizi!