Tiplay Studio ve Rollic İşbirliğiyle Oyun Girişimciliği Podcast’leri Başladı! Tiplay Studio ve Rollic İşbirliğiyle Oyun Girişimciliği Podcast’leri Başladı!
tiplay studio ve Rollic işbirliğiyle sunulan "Oyun Girişimciliği" podcast'i yayinda! Ayrıntılar haberimizde. Tiplay Studio ve Rollic İşbirliğiyle Oyun Girişimciliği Podcast’leri Başladı!

tiplay studio ve Rollic işbirliğiyle yaratılan ivmelendirici program oFON tarafından sunulan “Oyun Girişimciliği” podcast’i yayinda!

tiplay’den kurucu ortak ve CEO Mehmet Umut Ermeç, ilk bölümde Rollic’in kurucu ortaklarından Burak Vardal ile “nereden başlanmalı” sorusuna cevap arıyor. Oyun sektörüne meraklı olan ve yeni başlayanlar için harika bir podcast!

“2019’da bir milyar dolarlık hacmi aşan Türkiye oyun endüstrisi içerisinde oyun geliştiricileri hızla oyun girişimcilerine dönüşüyor. Sektör çalışanları da iddialı global hedeflere odaklanıyor ve yatırımcı sayısı hızla artıyor. Podcast’imizde kafalarda oluşan önemli soru işaretlerine cevap arıyoruz.”

Podcast’e buradan ulaşabilirsiniz.

Onlock Kilidi Açtı, Arıkovanı’nda Hedefinin Üzerine Çıktı