Tron Efsanesi Fortnite’ta Tron Efsanesi Fortnite’ta
(Haber Bülteni) Gerek oyun gerekse sinema dünyasının popüler karakterleriyle işbirliği yapmayı seven Fortnite, yeni sezonunda gözüne Tron’u kestirdi. Fortnite’ın bu son sezonunda meşhur film... Tron Efsanesi Fortnite’ta

(Haber Bülteni)

Gerek oyun gerekse sinema dünyasının popüler karakterleriyle işbirliği yapmayı seven Fortnite, yeni sezonunda gözüne Tron’u kestirdi. Fortnite’ın bu son sezonunda meşhur film Tron’un kozmetik kıyafetleri oyuna dahil oluyor.

Tron,  başrolünde Jeff  Bridges’ın oynadığı 1982 yılı yapımı bir bilim kurgu filmi. 2010 yılında Tron Legacy adıyla tekrar çekilen filmde,  “Grid” adındaki bir bilgisayar dünyasına sıkışıp kalan bir yazılımcının hikayesi anlatılıyor.

Fortnite Mağazasından, bu filme ait “End of Line” koleksiyonunu satın alabilirsiniz. Koleksiyonda bulunan kıyafetlerlerle karakterinizin Cypher, Firewall, Proxy, Datapath, Packet, Bitstream, Commandline, Upload, Io ve Bandwidth gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Ek aksesuarlar; kullanılabilir Işık Motoru planörü, Kimlik Diski Kazması ve Back Bling sırt süsü gibi çeşitli eşyalardan oluşuyor.

Fortnite, son sezonunda özellikle Marvel karakterleri üzerine yoğunlaşmıştı. Beşinci Sezon’da ise daha çok video oyunları, filmler ve çizgi roman karakterlerini tercih ediyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.