Kategoriler

Ubisoft Forward, Yeni Oyun Gelişmeleri ve Assassin’s Creed Özel Sunumu ile Geri Dönüyor

Ubisoft‘un çevrim içi sunumu Ubisoft Forward, çıkış tarihi yaklaşan Mario + Rabbids Sparks of Hope ve Skull and Bones ile ilgili yepyeni gelişmeleri ve serinin geleceğine ışık tutacak özel bir Assassin’s Creed yayını ile karşımıza gelecek.

Ubisoft Forward, 10 Eylül Cumartesi TSİ 22.00‘da başlayacak ancak diğer gelişmeleri içeren ön gösterim 21.35’te aktarılacak. Ön gösterimde Brawlhalla, For Honor, The Crew 2, Anno 1800 ile başka oyunlardan en yeni sezonlar, karakterler ve içeriklerle ilgili haberler verilecek.

Ubisoft Forward yayını İngiliz İşaret Dili, Amerikan İşaret Dili, Alman İşaret Dili ve Uluslararası İşaret Dili, İngilizce ve Almanca açıklamalı alt yazı da dâhil olmak üzere birçok dilde sunulacak. Dünyanın dört bir yanından katılan izleyiciler, programı istedikleri formatta, resmi web sitesinden veya Ubisoft’un YouTube ve Twitch kanalları gibi çeşitli canlı yayın platformlarından takip edebilecek.

Ayrıca etkinliği Twitch‘te izlemeyi tercih edenler, Ubisoft‘un resmi Twitch kanalından veya herhangi bir resmi ortak yayıncıdan izleyerek birçok oyun için Twitch drop ödülünü elde edecek.

Ubisoft Forward Assassin's Creed özel yayın

İşte Oyunlar, Süreler ve Ödüllerin Tam Listesi

  • 15 dakika izlerseniz Skull and Bones’ta “Skull Logo Amblemi”ni kazanırsınız.
  • 30 dakika izlerseniz Rainbow Six Siege’de “Patlayıcı Ayrıntı Uğurluğu”nu kazanırsınız.
  • 45 dakika izlerseniz Roller Champions’ta “RC22 Orijinal Kozmetiği”ni kazanırsınız.
  • 60 dakika izlerseniz Assassin’s Creed Valhalla’da “Sphinx Dövme Seti”ni kazanırsınız.