Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’i Duyurdu! Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’i Duyurdu!
Ubisoft, Ghost Recon serisinin en yeni üyesini duyurdu: Ghost Recon Breakpoint! Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’i Duyurdu!

Ubisoft, Ghost Recon serisinin en yeni üyesini duyurdu: Ghost Recon Breakpoint!

Bir canlı yayın etkinliğiyle duyurulan yeni oyun, bu kez kurgusal bir dünyaya götürecek oyuncuları. Auroa isimli, Pasifik’te yer alan kurgusal bir takımadada geçecek olan Ghost Recon Breakpoint’in merkezinde yapay zekalı drone’lar üreten Skell Technology şirketi yer alacak. Fakat bir gün bu şirketle olan bağlantı tamamen kesilince, adaya bir araştırma ekibi gönderilecek.

Oyundaki en büyük düşmanlardan biri Wolves isimli bir paramiliter grup olacak. Ubisoft, bu grubun son derece tehlikeli olduğunu belirtiyor, bu yüzden Breakpoint’te stealth ögeleri çok önemli yer tutacak. Wolves grubunun liderinin Ghost Recon Wildlands’in son görevlerinde görünen Cole D. Walker olduğunu da ekleyelim.

Ayrıca oyunda çeşitli hayatta kalma ögeleri de bulunacak. Örneğin yaralanan oyuncular kendilerini tedavi etmek zorunda olacak. Silahlara da iyi bakmak gerekecek. Oyunun Wildlands’ten en büyük farkı ise birbirinden çok farklı, dört karakter sınıfıyla gelecek olması. Ubisoft, çıkıştan sonra daha çok sınıfın da ekleneceğini belirtti.

Solo, co-op ve PvP modlarıyla oynanabilecek olan Ghost Recon Breakpoint, 4 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Rainbow Six Siege’in Yeni Sistemi Teamkill’i Çok Güzel Cezalandırıyor!