Vampire: The Masquerade – Coteries of New York’tan Yepyeni Ayrıntılar! Vampire: The Masquerade – Coteries of New York’tan Yepyeni Ayrıntılar!
Haziran ayında duyurulan Vampire: The Masquerade oyunu Coteries of New York için yepyeni ayrıntılar paylaşıldı. Vampire: The Masquerade – Coteries of New York’tan Yepyeni Ayrıntılar!

Haziran ayında duyurulan Vampire: The Masquerade oyunu Coteries of New York için yepyeni ayrıntılar paylaşıldı.

Oyunun ana özellikleri şöyle olacak:

  • Oyunda Camarilla ile onlara karşı gelen Anarchs vampir gruplarının mücadelesi olacak.
  • Coteries of New York, atmosferiyle ön plana çıkan tek oyunculu, hikaye odaklı bir oyun olacak. Oyun, Vampire: The Masquerade 5th Edition’ı baz alacak.
  • Oyunculara farklı seçenekler sunacak olan oyunda yer yer ciddi ahlaki ve duygusal ikilemler çıkacak karşımıza. Hikayenin sonuna birçok farklı yoldan ulaşılabilecek.
  • Geliştiriciler, oyuncuların verdiği kararlara göre oyunun dünyasının ciddi anlamda değişebileceğini söylüyor.
  • Oyuna Camarilla klanıyla başlayacağız ancak daha sonra, başta Anarchs olmak üzere, karşımıza farklı klanlar da çıkacak. Bunlarla olan ilişkimiz tamamen bizim tercihlerimize göre şekillenecek.

Draw Distance’ın PC ve Nintendo Switch için geliştirdiği oyun 2019’un son çeyreğinde piyasaya sürülecek. Steam sayfasındaki açıklamalara bakılırsa oyunun çıkışta Türkçe dil desteği de olacak.

E3 2019: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Oynanışı Gösterildi!