Warhammer Vermintide 2- Outcast Engineer Bugün Çıktı Warhammer Vermintide 2- Outcast Engineer Bugün Çıktı
(Haber Bülteni) Warhammer Vermintide 2 ‘ye bugün yeni bir kariyer geldi. Outcast Engineer, Bardin Goreksson için yeni bir kariyer. Outcast Engineer için; yeni yetenekler,... Warhammer Vermintide 2- Outcast Engineer Bugün Çıktı

(Haber Bülteni)

Warhammer Vermintide 2 ‘ye bugün yeni bir kariyer geldi. Outcast Engineer, Bardin Goreksson için yeni bir kariyer. Outcast Engineer için; yeni yetenekler, yeni silahlar, yeni bir yetenek ağacı, yeni mücadeleler, yeni kozmetik öğeler ve yeni replikler sahip oynanabilir bir karakter sunuyor. Eğer Xbox X|S Serisinde oynuyorsanız Vermintide 2’nin geliştirilmiş versiyonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Outcast Engineer:

Cüceler, yeni fikirler ve gelişmelerdense atalarının bilgeliğine ve yaşlı uzun sakallarına güvenen geleneksel bir ırktır. Yaptıkları herşeyde olduğu gibi mühendis özelliklerinde de bu gelenekselliği taşırlar ki belki de bunun bir sonucu olarak dünyadaki en iyi mühendisler olarak anılırlar.

Özelliker:
-Araç Gereç (Utility) Kemeri’ndeki el bombaları ve Buhar Destekli Krank Silahı (Mk II)
-Özel karakter giydirmesi ve replikleri
-Kişiselleştirilmiş yepyeni silahlar: Masterwork Pistol ve Cog Hammer
-Eşsiz yetenek ağacı
-2 Yeni miğfer
-3 Yeni deri renkgi
-3 Yeni Portre Çerçevesi
-6 Özel Kale Tablosu
-Okri’nin Mücadeleleri ile kilidi açılabilen kozmetik öğeler

Outcast Engineer, 16 Şubat’tan itibaren PlayStation 4’te olacak.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.