Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Yayınlandı Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Yayınlandı
MachineGames ve Arkane Studios Lyon bugün Wolfenstein: Youngblood için 1.0.7 güncellemesini yayınladı. Ayrıntılar haberimizde. Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Yayınlandı

MachineGames ve Arkane Studios Lyon bugün Wolfenstein: Youngblood için 1.0.7 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme beraberinde yeni Treasure Hunt görevini, yeni haritaları, yeni becerileri, yeni düşman türlerini, yeni Pep Signal’ları ve daha birçok şeyi getirdi.

Önemli birkaç yenilik şöyle:

  • Yeni Görev: Treasure Hunt – Lab X’ten alınan artifact’ler incelendi; inceleme sonucunda ikinci bir Da’at Yichud odasının konumu ortaya çıktı. Odayı çoktan ele geçirmiş olan Naziler bile odanın sırlarını çözemedi ama belki belalı Nazi avcıları odada yatan sırları açığa çıkarabilir? Bu, oyunun sonunda yapılması planlanan bir görev; bu yüzden tavsiye edilen oyuncu seviyesi 40, yani oyuncuları zor anlar bekliyor!
  • Yeni Görev Türü: Treasure Maps – Treasure Hunt görevini atlattıktan sonra oyun dünyasındaki Da’at Yichud Artifact’lerini görme becerisi açılacak. Etrafa saçılmış haritaların her biri farklı bir artifact’in konumunu ortaya çıkaracak. Artifact’leri bulmak oyunculara bir dizi ödül kazandıracak.
  • Yeni Beceriler – Suikast gerçekleştirdikten sonra kimsenin ruhu duymadan güvenli bir yere geçmek için yeni Silent Killer becerisini veya patlamalardan aldığın hasarı azaltmak için Resilience becerisini kullanabilirsin. 1.0.7’de oyuncuların oynayış tarzlarına uyarlayabilecekleri pek çok yeni beceri sunuyoruz.
  • Yeni Düşman Türleri – Ortaya henüz çıkarılan Da’at Yichud odasını ararken yeni ışınlanabilen Wurmlochsoldat’la, taretli Turmhund’la ve Electrodrohne Tesla drone’uyla yüzleş.

Güncellemenin ayrıntıları burada.

ESKİ KURTLAR PASİFİK CEPHESİNDE! Şefik “Rocko” Akkoç Konuğumuz