Wolfteam Dergisinin Yeni Sayısı Türkiye’de Satışta! Wolfteam Dergisinin Yeni Sayısı Türkiye’de Satışta!
Fiyatı 15,90 TL olan Wolfteam Dergisi, tüm oyunculara 450 TL değerinde hediye kodu veriyor. Ayrıntılar haberimizde. Wolfteam Dergisinin Yeni Sayısı Türkiye’de Satışta!

Wolfteam Dergisinin yeni sayısı, tüm Türkiye’de satışa çıktı. Fiyatı 15,90 TL olan Wolfteam Dergisi, tüm oyunculara 450 TL değerinde hediye kodu veriyor.

Dergide Wolfteam ile ilgili en güncel bilgiler, silah analizleri ve harita açıklamalarının yanı sıra Wolfteam Türkiye Kupası, esporcu ve yayıncılarla röportajlar, espor haberleri, ödüllü turnuva etkinlikleri ve Netmarble’ın diğer oyunlarına dair bilgiler yer alıyor.

450 TL değerinde hediye kodu

Wolfteam Dergisinde yer alan 450 TL değerindeki hediye kodu ile oyuncular, ELWRCI M6A2 Alsancak gibi oyunda en fazla talep gören pek çok silaha, karaktere ve eşyalara 30 gün boyunca sahip olabilecekler.

Çukur Heyecanı Şimdi Zula’da!

Yeni içerik

Wolfteam Dergisi yepyeni bir içerikle okuyucularla buluşuyor. En yeni silahlarının analizlerinden en sevilen oyuncularla röportajlara kadar son bir yılda Wolfteam dünyasında gerçekleşen tüm yenilikler dergide yer buluyor. Okuyucular Wolfteam için “Adamsın Adam” şarkısını seslendiren Rap sanatçısı Yener Çevik ile yapılan röportajın yanı sıra Efsane Pro ve Elit serisi silahların özelliklerini, Wolfteam’in düşman ikilisi Ezel ve Azap ile oyuna yeni katılan karakterlerin bilgilerini, Göbeklitepe haritasının detaylarını ve kazanma taktiklerini bu sayıda bulabilir.

Röportajlar

Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in öyküsü ile finalde karşı karşıya gelen 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor takımlarının kaptanları ve oyuncularıyla yapılan röportajlar kupa heyecanını derginin sayfalarına taşıyor. Oyun yayıncıları Furkan “BLoodRappeR” Çinici ile Sergen Zoroğlu da röportajları ile dergiye renk katıyor. Yeni sezondan notlar, Wolfcity Turnuvaları, Oyun Görevlilerinin kullandığı içerikler de dergide yer alıyor.

İlk Kadın Zula Takımı Kuruldu, Zula Kadınlar Ligi Geliyor!