Wolfteam’e Hayatta Kalma Modu Geliyor! Wolfteam’e Hayatta Kalma Modu Geliyor!
Netmarble Türkiye, Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği bir modu yayınlayacak. Hayatta Kalma modu 15 Ocak 2020 Çarşamba günü oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni bir... Wolfteam’e Hayatta Kalma Modu Geliyor!

Netmarble Türkiye, Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği bir modu yayınlayacak. Hayatta Kalma modu 15 Ocak 2020 Çarşamba günü oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni bir harita üzerinde oynanacak bu modda oyuncular hayatta kalma savaşı verecek.

Tüm haritalar birleşti

Hayatta Kalma modu, Wolfteam’deki tüm haritaların birleşimi olan “Ölüm Kalım Şehri” adlı harita üzerinde oynanacak. Hayatta kalmaya çalışan oyuncular sadece düşmanlarıyla savaşmayacak, ayrıca gittikçe daralan “Epoxin” gazından da kaçmaya çalışacak. “Epoxin” gazından kaçan oyuncular, güvenli alana geçip galip gelmeye bir adım daha yaklaşacak.

Wolfteam’de bir ilk

Hayatta Kalma modu Solo, Duo ve Squad olmak üzere 3 ayrı yan mod sunacak. Yeni modla Wolfteam oyuncuları bir ilke de tanık olacak. Squad modunda bir odada 32 oyuncu aynı anda hayatta kalma mücadelesi verecek.

Zula’ya Bugüne Kadar Yapılmış En Büyük Sabotaj Haritası Eklendi