Wolfteam iPhone 11 Kazandırıyor! Wolfteam iPhone 11 Kazandırıyor!
Wolfteam oyuncuları oyun oynayarak iPhone 11 kazanma şansını yakalıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Wolfteam iPhone 11 Kazandırıyor!

Wolfteam oyuncuları oyun oynayarak iPhone 11 kazanma şansını yakalıyor. 18 – 22 Kasım 2019 tarihleri arasında oyuna giriş yapan herkes iPhone 11 çekilişine katılma hakkı kazanıyor. Ayrıca oyun içerisinde iPhone Şans Kutusu satın alanların şansları iki kat artıyor.

Netmarble Türkiye, Wolfteam oyuncularına harika bir ödül kazanma fırsatı sunuyor. 18 – 22 Kasım 2019 tarihi arasında Wolfteam oynayan herkes iPhone 11 çekilişine katılma hakkına sahip oluyor. Ayrıca her gün oyuna giriş yaparak oyun oynayan herkes katılım şansını artıyor.

Şans Kutusu

Ayrıca oyun içinde satılan iPhone Şans Kutusunu oyunun kendi parası 1500 Nakit karşılığında satın alan oyuncular 2 çekiliş hakkı daha kazanıyor. Oyuncular ne kadar çok Şans Kutusu satın alırsa iPhone 11 kazanma şansı da o kadar artıyor.

Yapılacak çekiliş sonucunda iPhone 11 kazanan şanslı Wolfteam oyuncusu 29 Kasım 2019 tarihinde oyun içerisinde açıklanacak.

Wolfteam’i indirmek ve iPhone 11 çekilişine katılmak için buraya göz atabilirsiniz.

Çukur’un Cumali’si ve Azer’i Artık Zula’da!