World of Warcraft Classic Sunucuları Şimdiden Doldu! World of Warcraft Classic Sunucuları Şimdiden Doldu!
Blizzard, World of Warcraft Classic isim rezervasyonlarını açmıştı ve anlaşılan oyuncuların birçoğu Herod sunucusunu tercih etmiş. World of Warcraft Classic Sunucuları Şimdiden Doldu!

Blizzard, kısa bir süre önce World of Warcraft Classic için isim rezervasyonlarını açmıştı ve anlaşılan oyuncuların birçoğu Herod sunucusunu tercih etmiş. Fakat bu durum sunucuda aşırı yoğunluk yaratacak gibi görünüyor.

Topluluk yöneticisi Randy Jordan yayınladığı son yazıda, “isim rezervasyonlarına bakılırsa Herod sunucusu aşırı kalabalık olacak,” diyor. Jordan’a göre, bu durumda sunucuya bağlanmak isteyen oyuncular bağlanma kuyruğunda en az 10.000 kişiyi beklemek durumunda kalacak. Bu rakamın daha da artması bekleniyor üstelik.

Blizzard bu nedenle oyunculara yeni açılan Stalagg sunucusunu tercih etmeleri yönünde çağrı yapıyor. Oyuncuların sunuculara eşit dağılımı oyun deneyimi ve bağlanma kuyruğu konusunda önemli.

Yani WoW Classic oynamak isteyen oyuncuların bu durumu göz önüne alıp sunucu değişikliğine gitmesi çok önemli. Oyun 27 Ağustos’ta açılıyor.

World of Warcraft Classic | Anılarımızdaki Gibi mi?