Kategoriler

World of Warcraft Dragonflight Çıkış Tarihi Duyuruldu

World of Warcraft genişleme paketi

Blizzard, World of Warcraft Dragonflight çıkış tarihini yeni bir fragmanla ilan etti.

Resmi blogdan yapılan açıklamaya göre; yılların MMO oyunu WoW‘un yeni genişleme paketi 28 Kasım 2022‘de çıkacak ve oyuncuları çok sayıda gizemin ve büyülü entrikanın beklediği ejderhaların evine götürecek.

Dragonflight‘ta WoW oyuncuları, Dragon Isles‘ta Dracthyr olarak adlandırılan yeni ırka dönüşecek ve bazı ejderhaları sürebilecek. Ada, 4 bölgeye ayrılacak ve genişleme paketinin odak noktası bu keşiflerden oluşacak.

World of Warcraft genişleme paketi Dragonflight‘ta oyuncular, ejderha binicileri olmak ve diyarda dolaşmak için yeni ejder bineği kullanabilecek. Dracthyr adı verilen bazı ejderhalar insana dönüşebilirken, bu yeni oynanabilir ırk, uzun menzilli saldırılar ve iyileştirmeler yapmak için yalnızca yeni bir Evoker sınıfından yararlanacak. Çünkü Dracthyrler, oyunun mevcut ırklarından farklı olarak, diğer sınıfları kullanamayacak.

Yeni bir karakteri hızlı bir şekilde seviyelendirmek istiyorsanız World of Warcraft genişleme paketi Dragonflight, Winds of Wisdom buff‘ını geri getirecek ve size normalden yüzde 50 daha fazla deneyim puanı sunacak. Yeni zindanlar, yeni raidler ile yetenek ve dövüş sistemlerine bolca ince ayar da Dragonflight‘ta WoW oyuncularını bekliyor.

World of Warcraft Dragonflight | Bizi Neler Bekliyor?

Görüntülenmeler:
17
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri