Kategoriler

World of Warcraft: Dragonflight için Genişleme Paketi Öncesi Yama Geldi

World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight oyunu için genişleme paketi yayınlanmadan önce yama yayınlandı.

İki genişleme paketi öncesi yamadan ilkinin yayınlanmasıyla beraber Azeroth‘un şampiyonları Dragon Isles yolculuklarının hazırlığına başlayabilirler.

World of Warcraft: Dragonflight

İlk kısımda gelen içerikler şöyle:

  • Yeni Talent Sistemi: Oyuncular artık yeni sınıf Talent ağaçlarını keşfedebilir ve ayarlayabilir. Üstelik oyun tarzlarına özel hazırlanmış farklı dizilimler de kaydedebilirler.
  • Gösterge Paneli Kullanıcı Arayüzünün (HUD Kullanıcı Arayüzü) Yeniden Tasarlanması: HUD kullanıcı arayüzü yenilemesine dair güncellemelerin ilk aşamasıyla beraber oyuncular eylem çubukları, oyuncu çerçeveleri ve daha fazlasını da içeren temel kullanıcı arayüzü öğelerini özelleştirebilecek.
  • Yeni Sınıf/Irk Olanakları: Tüm oynanabilir ırklar artık Rogue, Priest veya Mage olabiliyor. İlerleyen vakitlerde daha fazla ırk/sınıf seçeneği oyuncuların kullanıma açılacak.
  • Rated Solo Shuffle: Önceleri oyunda Brawl olarak yer alan bu yeni PvP modu, seçkin PvP ödülleri kazanmak isteyenler için yeni bir Rated mod olarak 2v2, 3v3 ve Rated Battlegrounds yelpazesine katılıyor. 
  • İlave Erişilebilirlik İşlevleri: “Butonu basılı tutarak” büyü kullanma ayarı, etkileşim tuşları, oyun kumandası desteği ve daha fazlasını içeren çeşit çeşit yeni işlevler eklendi.

World of Warcraft: Dragonflight

Ön yamanın çıkışını kutlamak için yeni bir kısa animasyon serisi olan Miraslar da izlenime sunuldu.

Shadowlands‘deki “Öteki Dünyalar” ve Battle for Azeroth‘taki “Warbringers” ile aynı tarzda olan Miraslar‘da odak, eski Zamanın Ejderha Sureti Nozdormu‘nda. Nozdormu, ejderha kavimlerinin geleceğinde onları nelerin beklediğine dair ipuçları peşinde. 

Yama notlarının tamamı dahil olmak üzere Dragonflight ile ilgili daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atabilirsiniz.

World of Warcraft Dragonflight Çıkış Tarihi Duyuruldu

 

Görüntülenmeler:
15
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri