World Of Warcraft: Legion İçin Gelecek Yenilikler Pax West’te Açıklandı World Of Warcraft: Legion İçin Gelecek Yenilikler Pax West’te Açıklandı
World of Warcraft: Legion belkide şimdiye kadar çıkan en başarılı eklenti paketi olma yolunda emin adımlar ile ileriyor. World Of Warcraft: Legion İçin Gelecek Yenilikler Pax West’te Açıklandı

World of Warcraft: Legion belki de şimdiye kadar çıkan en başarılı eklenti paketi olma yolunda emin adımlar ile ileriyor. Blizzard bu yıl PAX West fuarında Legion için getirecekleri yenilikleri açıkladılar.

Bu açıklamalardan ilki 7.1 güncellemesi ile birlikte gecelek olan Karazhan. Burning Crusade oyuncularının yakından tanıdığı bu mekan bu sefer bir dungeon olarak geliyor. Ancak normal bir dungeon’dan farklı olarak aynen bir raid gibi haftada bir kez girilebilecek. Hem eski hemde yeni oyuncuların hoşuna gidecek yerlere sahip olacak olan bu dungeon zorluk olarakta dungeon ve raid arasında kalması bekleniyor.

Legion öncesi Khadgar ile beraber yapılan görevleri hatırlarsanız en son Burning Legion Karazhan’a girmeye çalışıyordu. İşte 7.1 güncellemesi hikayeyi kaldığı yerden devam ettiriyor. 5 kişilik bir takım oluşturarak Karazhan’ı davetsiz misafirlerinden kurtarıyoruz.

Bir diğer beklenmedik açıklama ise akıllı cihaz kullanıcılarını sevindirebilecek cinsten. Order Hall’lar mekanik açışından Garnizonlara oldukça benzemekte. İşte bu Wow Companion uygulaması kendi Order Hall’unuzu uzaktan yönetmenize olanak sağlıyor. Yeni askerlerin üretimi, takipçilerinizi göreve gönderme yada araştırma yapma gibi birçok işlemi oyuna girmeden yapabileceksiniz. Ayrıca hangi World Quest’lerin açık olduğu bile görülebilecek. Uygulamayı kullanabilmek için oyundan çıkmış olmak gerekli.

Yeni güncelleme ile birlikte gelecek olan Raid ise Trial of Valor. Tema olarak Hall of Valor’a benzeyen bu mekanda Odyn ve Helya hikayelerini sonuçlandıracaksınız. İlk olarak Odyn ile kapıştıktan sonra sizi uygun bulacak ve Helheim’de Helya ile yarım kalan işlerinizi halledeceksiniz. Bu raid’in bir diğer özelliği ise İllidan’ın hayat hikayesinin bazı kısımlarını bu raidde görecek olmamız.

En son bölge olan Suramar ise bu güncelleme ise unutulmamış. Yaklaşık dokuz hafta sürecek haftalık görevler ile Nightwell’i Lejyon kontrolünden kurtarmak için uğraşacağız. Tüm bu yenilikler birkaç hafta için PTR’da test edilmeye başlayacak.

fragtist-wow-legion-banner

World of Warcraft: Legion İncelemesiBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.