World of Warships’ten Yeni İşbirlikleri! World of Warships’ten Yeni İşbirlikleri!
World of Warships ekibi Midway filminin savaş kurgusunu oyuna yansıtmak için Lionsgate ile  işbirliği yaptı. World of Warships’ten Yeni İşbirlikleri!

Wargaming ekibi Midway filminin savaş kurgusunu oyuna yansıtmak için Lionsgate ile  işbirliği yaptı. Oyunculardan gelen yoğun taleplerin sonucunda önceden oyuna eklenen ünlü anime High School Fleet bir kez daha oyuna dahil oldu. Bu süreçte sınırlı sayıdaki High School Fleet gemilerine, komutanlarına ve kostümlerine yeniden sahip olmak mümkün.

High School Fleet

World of Warships, High School Fleet ile bir kez daha işbirliği yaptı. Oyuncuları sevindirecek bu haber, 0.8.9 güncellemesi ile oyuna dahil oldu. Dünyaca ünlü anime ile ilk kez 2017 – 2018 yılları arasında yapılan işbirliğinde oyunculara birçok etkinlik ve eşya kazanımı sağlanmıştı. Bu sene de yapılan anlaşma ile bu ödülleri kaçıran oyuncular için yeni bir fırsat doğdu. Oyuncular 8 – 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte sınırlı sayıdaki karakterlere, gemilere ve kostümlere sahip olabilecek.

Marine High School temalı ödüller

Wargaming’in dünyaca ünlü Japon animesi olan High School Fleet ile sağladığı işbirliğinde her detay oyuna yansıtılmaya çalışıldı. Güncelleme ile oyuna dahil olan tüm detaylarda tamamen animenin orijinal kurgusundan parçalar yer aldı.

World of Warships’te ilk olarak iki özel gemi olan Destroyer HSF Harekaze ve Cruiser HSF Graf oyuna geri döndü. Bu gemiler, anime serisindeki gemilerle aynı özellikleri taşıyabilmesi için özel olarak tasarlandı. Ayrıca gemilerde bu görünümler dışında özel seslendirmeler de yer aldı. Gemilerin her biri anime serisinde rol alan iki karakter “the ships’ Captain” ve “Executive Officer” seslendirmesiyle birlikte oyuna dahil oldu.

İkinci olarak, oyuncular Marine High School’dan sevimli kız öğrenciler temalı koleksiyonu da edinebiliyor. Wargaming ekibi, Doblon karşılığında Musashi, Yamato ve HSF Harekeze için kamuflaj alınmasını sağlıyor. Bu işbirliğiyle oyuna dahil olan koleksiyon toplamda 35 karakter içeriyor ve 6 alt kategoriden oluşuyor. Koleksiyonlar ünlü anime karakteri Harekaze’nin maceralarında yer alan karakterleri de kapsıyor. Oyuncuların koleksiyonu tamamlama başarısı alabilmesi için 34 kız ve kedi koleksiyonunu tamamlaması gerekiyor. Tamamlanan koleksiyon sayesinde oyunculara Yamato için bir kamuflaj, Kure Maritine High School’un özel Yadigar Bayrak ödülü veriliyor.

Midway

Wargaming, 7 Kasım tarihinde ilk galası gerçekleşen Midway filminin tanıtımı için Lionsgate ile işbirliği yaptı. Bu işbirliği sayesinde World of Warships oyuncuları, Midway filminin büyük savaş sahnesinin kurgusunu oyun içinde deneyimleyecek. Aynı zamanda oyuncular bu süreçte 30 farklı gemiyi komuta edebilecek.

World of Warships’e Yeni Güncelleme!