Yeni Doom Eternal 20 Mart’ta Playstore’da! Yeni Doom Eternal 20 Mart’ta Playstore’da!
Büyük ilgi gören FPS korku-aksiyon serisinin finali olan Doom Eternal, Playstore’da satışa sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde. Yeni Doom Eternal 20 Mart’ta Playstore’da!

Büyük ilgi gören FPS korku-aksiyon serisinin finali olan Doom Eternal, Playstore’da satışa sunuluyor. 20 Mart’ta yayınlanacak devam oyununda, Mars’ta yaratıklarla başlayan savaş bu defa dünyada yaşanıyor.

2151 yılında Dünya gezegeni

id Software’in, id Tech 6 grafik motoru kullanarak geliştirdiği Doom, Bethesda Softworks tarafından Mayıs 2016’da yayınlanmıştı. Doom Eternal’da ise aksiyon kaldığı yerden devam ediyor. Mars’ta açılan boyut kapılarından fırlayan yaratıklara kök söktüren Doomguy, 2151 yılında Dünya’yı ateşlerle kaplayan bu yaratıklarla savaşıyor.

Doom Eternal, iki yıl önce E3 fuarında duyurulduğu günden bu yana oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Doom Eternal’da Praetor Suit, Alev Topu ve DOOM Blade gibi yeni silahlar ve silah eklentilerinin yanı sıra, Double Dash gibi yetenekler de bulunuyor. Yeni oyun, çok sayıda yeni düşman ve 2v1 çok oyunculu BATTLEMODE ile zorlu bir deneyim sunuyor.

Playstore’dan ön sipariş verenler, ilk defa modern platformlara çıkışını yapacak DOOM 64 dijital sürümüne ve oyun içi görünümler sağlayan Rip and Tear Paketi’ne sahip olacak. Türk Telekom’un evde internet müşterileri internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçeneğiyle; Türk Telekom müşterisi olmayan oyun severler ise kredi kartı veya mobil ödeme seçeneğiyle oyunu satın alabilecekler. Oyuncularla 20 Mart’ta buluşacak olan Doom Eternal’ın, Playstore ön sipariş fiyatı 178 TL olarak belirlendi.

Overwatch Archives 2020 Etkinliği Başladı!