Yeni Mortal Kombat 11 Videosunda Sindel Var! Yeni Mortal Kombat 11 Videosunda Sindel Var!
Warner Bros. ve NetherRealm Studios, bugün klasik savaşçı Sindel'in dönüşünü gösteren yeni bir Mortal Kombat 11 fragmanı yayınladı. Yeni Mortal Kombat 11 Videosunda Sindel Var!

Warner Bros. ve NetherRealm Studios, bugün klasik savaşçı Sindel’in dönüşünü gösteren yeni bir Mortal Kombat 11 fragmanı yayınladı.

Eski Edenia kraliçesi ve Prenses Kitana’nın annesi olan Sindel, kötü Outworld imparatoru kendi krallığını fethettiğinde insanlarına ihanet etmek ve Shao Kahn ile evlenmek zorunda kaldı. Şimdi, Outworld Kraliçesi olarak, taht iddiasını sürdürmek ve iktidarda kalmak için durmaksızın savaşıyor.

Gri saçlarıyla rolüne uygun bir tutum sergileyen Sindel, sonik dalgaları havaya uçurmasını ve manipüle etmesini sağlayan yeteneklere sahip.

Sindel 26 Kasım’da oyuna ekleniyor.

Şükran Günü etkinliği

Mortal Kombat 11 sahipleri 25 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ücretsiz Şükran Günü temalı, oyun içi bir etkinlik olan ‘Deadly Feast’e de erişebilirler. Etkinlikte, oyuncuların daha fazla can almalarına ya da rakiplerinden can çalmalarına olanak sağlayacak patates püresi ve et sosu, balkabaklı turta, koşan hindiler ve ‘Horn of Plenty’ formunda bayram temasına dair dönüştürücülerle dolu dört yeni boss savaşı yer alacak. Oyuncular ayrıca yeni Brutalities ve Taunts, Şükran Günü’ne özel malzemeler, oyuncu modülü parçaları ve diğer oyun içi ödüller kazanabilecekler.

Fatal Fury’den Terry Bogard Super Smash Bros. Ultimate’a Geliyor!