Yerli Oyun Curse of Anabelle Çok Yakında Çıkıyor! Yerli Oyun Curse of Anabelle Çok Yakında Çıkıyor!
Rocwise tarafından kurgulanan bulmaca ve korku temalı Curse of Anabelle, 20 Şubat itibarıyla Steam üzerinden oyuncularla buluşacak. Yerli Oyun Curse of Anabelle Çok Yakında Çıkıyor!

Rocwise Entertainment tarafından kurgulanan bulmaca ve korku temalı Curse of Anabelle, 20 Şubat itibarıyla Steam üzerinden oyuncularla buluşacak. Oyun, Türkiye’de özel fiyattan satın alınabilecek.

Mistik atmosfer

Gerçek dünya efsanelerine ve mitlerine dayanan gizemli bir oyun deneyimi sunan Curse of Anabelle, lanetli Ramsey Malikânesinin geçmişine ışık tutuyor. Oyundaki mistik kitaplar, bu karanlık maceraya rehberlik ediyor. Kadim mühürler oluşturulabilen ve antik ayinlerle savaşma imkânı sağlayan Curse of Anabelle’de zamanlar arasında seyahatler de bulunuyor.

Anabelle’nin gizem dolu ölümü

Oyuncuları uğursuz Ramsey Malikânesini saran karanlık olayların içine iten Curse of Anabelle’de oyuncular, Emily’nin erkek arkadaşı olan Nathan karakterine hayat verecekler.

Rüyalarında, 9 yaşında ölen kız kardeşinin ruhu ile iletişim kuran Emily, onun ruhunu sıkışıp kaldığına inandığı araftan kurtarmak için harekete geçer. Biricik sevgilisinin başının derde gireceğini düşünen Nathan ise Emily’nin ayak izlerini takip ederek ona yardım etmeye karar verir. Ancak malikânenin karanlık koridorlarında atıldığı bu macerasında, mistik parçaları bir araya getirerek çözeceği gizemden, malikânenin ve Ramsey ailesinin karanlık geçmişinden ve milattan önce 10. yüzyıla kadar dayanan karanlık bir sırla karşı karşıya kalacağından habersizdir.

Yeni Yerli Oyun Manipulate: Sacrifice Geliyor!