Yerli Yapım Korku Oyunu Curse of Anabelle Çıkış Yaptı! Yerli Yapım Korku Oyunu Curse of Anabelle Çıkış Yaptı!
İstanbul merkezli Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen korku, bulmaca ve macera oyunu Curse of Anabelle, 20 Şubat itibarıyla çıktı. Yerli Yapım Korku Oyunu Curse of Anabelle Çıkış Yaptı!

İstanbul merkezli Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen korku, bulmaca ve macera oyunu Curse of Anabelle, 20 Şubat itibarıyla Steam üzerinden oyuncularla buluştu.

Curse of Anabelle, iki yıl gibi bir sürede 7 kişilik bir ekip tarafından tamamen yerli yatırımla ortaya çıktı. 

Farklı platformlar

PC için çıkış yapan Curse of Anabelle’in önümüzdeki süre içerisinde Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformları için de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak geliştiriciler, diğer platformlar için bir çıkış tarihi vermediler henüz.

Gizemli dünya mitleri

Curse of Anabelle, efsanelerden ve mitlerden esinlenerek kurgulanmış. Oyunda lanetli Ramsey Malikânesinin karanlık köşelerine ve gizemli geçmişine ışık tutuyoruz.

Curse of Anabelle’de oyuncular mistik kitapların yardımı ile bu karanlık maceranın sonuna ulaşmaya çalışıyor. Oyunun hikâyesi boyunca elde ettiğiniz farklı eşyalar sayesinde antik ayinler gerçekleştirip, mistik kitapları kullanarak uygulayacağınız ritüeller ile Ramsey Malikânesini mesken edinmiş iblislere karşı mücadele veriyoruz.

Yapay Zeka Espor Dünyasında da Yerini Aldı!