Zula’ya Bugüne Kadar Yapılmış En Büyük Sabotaj Haritası Eklendi Zula’ya Bugüne Kadar Yapılmış En Büyük Sabotaj Haritası Eklendi
Zula yeni sezonunda bugüne kadar yapılan en büyük sabotaj haritası olan “Kale" haritası oyuna ekleniyor. Ayrıntılar haberimizde. Zula’ya Bugüne Kadar Yapılmış En Büyük Sabotaj Haritası Eklendi

Zula’nın yeni içeriklerle gelen yeni sezonu başladı. Rekabet Sezonu adı verilen yeni sezonunda bugüne kadar yapılan en büyük sabotaj haritası olan “Kale” haritasını oyun severlerle buluşturan Zula’nın Atlantis efsanesinden esinlenilen yeni sezonunda, Atlantis Serisi’nin yanı sıra silahlar, karakterler, materyaller, kasalar ve desteler oyuncuları bekliyor.

Zula’nın yeni sezonu, yüzlerce içerik ve yenilik sunuyor. Atlantis efsanesinden ilham alan Atlantis Serisi, oyuncuların silahlarına farklı bir görünüm katıyor.

Kale haritası

6 Ocak’ta başlayan Rekabet Sezonu’nda sabotaj haritalarına bir yenisi daha eklendi. Esporcularla birlikte tasarlanan, herkesin merakla beklediği Sabotaj Modu’nun en yenisi “Kale” haritası yayınlandığı ilk haftada en çok tercih edilen harita oldu.

BU OYUNUN ADI NEDEN İNGİLİZCE ARKADAŞIM?