Zumba Burn it Up! Tam Tatil Zamanında Nintendo Switch’e Geliyor! Zumba Burn it Up! Tam Tatil Zamanında Nintendo Switch’e Geliyor!
Zumba Burn it Up! tam tatil zamanında Nintendo Switch’e özel olarak 19 Kasım’da çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde. Zumba Burn it Up! Tam Tatil Zamanında Nintendo Switch’e Geliyor!

Zumba Burn it Up! tam tatil zamanında Nintendo Switch’e özel olarak 19 Kasım’da çıkıyor.

186 ülkede ders alan 15 milyondan fazla insanla zinde kalmayı eğlenceli hale getiren Zumba, Nintendo Switch için 19 Kasım Salı günü Kuzey Amerika’da ve 22 Kasım Cuma günü Avrupa’da çıkacak.

Zumba Burn it Up! tüm yaştan ve seviyeden dans tutkunlarını yüksek enerjili koreografi ile fitness eğlencesine 30’dan fazla kalça hareketi ile davet ediyor. Zumba Burn it Up!’da Cardi B, Bad Bunny & J Balvin, Ciara, Steve Aoki, Daddy Yankee, Play-N-Skillz & Elvis Crespo, Bomba Estéreo ve DJ Ricky Luna ft. Nando Boom & Hisatomi’den en iyi şarkılar bulunuyor.

Hareketleri izlemek için Nintendo Switch Joy-Con kumandalarını kullanan Zumba Burn it Up!, dansçıları enerjileri ve yetenekleri için ödüllendirir, oyuncuları nerede olursa olsun ‘biraz ekstra’ olmaya teşvik eder.

Dansçılar üç oyun modunda ekranda gerçek hayattaki Zumba eğitmenlerini takip edecek: “Single Song”, “Full Class” ve “Fitness Party”.

Zumba® Burn it Up! Kuju Games (Guitar Hero Live) tarafından geliştirilmiştir.

Özellikler:

  • 30’dan fazla şarkı: Harekete geçmenizi garantileyen, günümüzün en iyi hitleri ve Zumba orijinal müzikleriyle dans edin.
  • Dans Stilinizi Seçin: Yeni koreografi ve dünyanın dört bir yanından heyecan verici dans stilleri de dahil olmak üzere klasik favorilerden oluşan bir seçimle antrenmanınızın yoğunluğunu seçin.
  • Superstar Eğitmenler: En iyisini öğrenin! Gerçek hayattaki süperstar eğitmenler sizi motive eder ve yolunuza devam etmenizi sağlar.
  • Çarpıcı Canlı Aksiyon Görselleri: Çabalarınızı nasıl ödüllendirdiğinize karşılık veren çarpıcı canlı hareketli görsellerin bulunduğu şık yerlerde takılın.
  • Hareket Halinde Egzersiz: Evde veya hareket halindeyken egzersiz yapın! Mazeret yok – şimdi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde en sevdiğiniz dans fitness sınıfına gidebilirsiniz.
  • Dans Partisini Canlandır: En fazla 4 oyuncu eğlenceye katılabilir!
  • Gerçek Fitness Sonuçları: Fitness seviyenize uygun 30 sınıf arasından seçim yapın, kişisel hedefler belirleyin ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Zumba Burn it Up! şimdi ön siparişler için mevcut ve katılımcı perakendecilerde ve dijital olarak Nintendo eShop’tan 19 Kasım Salı günü Kuzey Amerika’da ve 22 Kasım Cuma günü Avrupa’da satışa sunulacak.

Umutcan Tütüncü 3. Kez Just Dance Dünya Şampiyonu Oldu!