Oyunlardan Çocuk Kitabı Kapaklarına Oyunlardan Çocuk Kitabı Kapaklarına
En sevdiğimiz oyunlar sevimli birer çocuk kitabına dönüşseler nasıl olurlardı dersiniz? İşte grafik sanatçısı Joey Spiotto bunu hayal etmiş ve Tomb Raider, Assassin’s Creed,... Oyunlardan Çocuk Kitabı Kapaklarına

En sevdiğimiz oyunlar sevimli birer çocuk kitabına dönüşseler nasıl olurlardı dersiniz?

İşte grafik sanatçısı Joey Spiotto bunu hayal etmiş ve Tomb Raider, Assassin’s Creed, Metal Gear Solid gibi bir sürü oyunu birer çocukkitabı kapağına çevirmiş. “Little Golden Books” ismindeki bu serinin kapak tasarımlarını, ister çerçeveli (75 Dolar) ister çerçevesiz (35 Dolar) satın alabiliyorsunuz.

Spiotto sadece oyunlardan çocuk kitapları üretmemiş, en sevilen ve popüler filmlerden de kapak tasarımları çalışmış. Buraya tıklayıp gidebileceğiniz galeride Terminator, Robocop ve Beetlejuice gibi klasiklerin sevimli kapaklarını da bulabilirsiniz.

Gerçi çocukların bu kapakları anlayacağına garanti veremiyoruz ama duvarınıza çok yakışacağına eminiz.

Oyunlardan Çocuk Kitabı Kapaklarına

Oyunlardan Çocuk Kitabı KapaklarınaBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.